Skocz do zawartości

Spotkanie miłosników piór w firmie Pilot (Warszawa)


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

na katar to ja wam tylko tabakę kaszubską mogę proponować ;) przechodzi szybciej, niż kończą się chusteczki.

 

Swoja kobieta! Wącha tabakę :D

W Prusiech też wąchają!

 

Alveryn, to jak Ci narzeczona pozwoli, to możemy spotkać się w koło Centralnego (inni mogą się przyłączyć, chyba że Alveryn woli być ze mną sam-na-sam ;)), przyjadę prawdopodobnie autobusem, bo pociąg jedzie za długo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alveryn, to jak Ci narzeczona pozwoli, to możemy spotkać się w koło Centralnego (inni mogą się przyłączyć, chyba że Alveryn woli być ze mną sam-na-sam ;)), przyjadę prawdopodobnie autobusem, bo pociąg jedzie za długo...

Zależy jeszcze, jakim autobusem - typowe PKSy lądują na Zachodnim, a Polski Bus przy Metrze Wilanowska albo niedaleko pętli Młociny (zależy od relacji). Na parking pod PKiN aktualnie śmigają chyba tylko małe lokalne busy.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze, jakim autobusem - typowe PKSy lądują na Zachodnim, a Polski Bus przy Metrze Wilanowska albo niedaleko pętli Młociny (zależy od relacji). Na parking pod PKiN aktualnie śmigają chyba tylko małe lokalne busy.

 

Lokalny większy bus. Prawdopodobnie będzie o 10.25 na parkingu przed Pałacem.

Skoro masz katar, nie będzie całowania.

Możesz mnie zaprowadzić do Bazarnika, Kaligrafa itd., jeśli będziesz miał czas i chęci. Jeśli ktoś chce może się przyłączyć, bo jak mawiają mucy: w kupie raźniej.

 

Zastanawiam się ile potrwa spotkanie, bo mam tylko dwa powrotne autobusy popołudniowo-wieczorne, a muszę zarezerwować miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem właśnie na stronę Pilota nad Wisłą. Nie jest źle i cieszę się, że Polska jest już umieszczana na Japońskich mapach marketingowych. Zawsze się zastanawiam jak się dokonuje wyboru piór na te strony, że nie ma wszystkich produktów. Mam nadzieję, że strona PL będzie aktualizowana i dorzucą na przykład Custom Heritage 92, który jest na strone *.eu. I zdecydują się dodać jakieś bogatsze opisy piór. Bardziej akuratne i z wyborem stalówek realnie dostępnych. Oooo.... mają nawet tusze do... piór wiecznych. Jakoś tak się dziwnie to pisze.. Irokez... Isuzu... Irga... ok, chyba muszę skopiować... Iroshizuku tusz - Niebieski Tsyu-Kusa - 50 ml. Ale to w sumie mały problem, ważne, że jest.

 

Świetna wiadomość dla nas taka inicjatywa ze strony WPC, bardzo przydatne takie spotkanie oko w oko z niektórymi modelami. Potem tylko szybko do króla i... mini ratka B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy pojawi się Pilot Stargazer :hmm1: Ech.. No i... Justus. Też bym obejrzał.

 

Justus mnie ostatnio bardzo zaintrygował - ciągle jestem nowy w świecie piór i co chwilę odkrywam jakieś nowości w tym właśnie tego Pilota. Wygląda elegancko (mi się w każdym razie bardzo podoba) a do tego ta regulowana stalówka brzmi obiecująco. Chętnie przeczytałbym obiektywne opinie o tym na ile ten wynalazek się sprawdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justus mnie ostatnio bardzo zaintrygował - ciągle jestem nowy w świecie piór i co chwilę odkrywam jakieś nowości w tym właśnie tego Pilota. Wygląda elegancko (mi się w każdym razie bardzo podoba) a do tego ta regulowana stalówka brzmi obiecująco. Chętnie przeczytałbym obiektywne opinie o tym na ile ten wynalazek się sprawdza.

Możesz przeczytać fajną recenzję Pilota Justus 95 tutaj i tutaj. :) Ogólna konkluzja jest chyba taka, że to nie jest pióro z flexem, a jedynie z regulacją w zakresie hard-soft. Jeszcze niedawno bardzo je chciałem kupić, ale po przeczytaniu tych recenzji to właściwie już nie wiem, na razie dumam... :hmm1:

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przeczytać fajną recenzję Pilota Justus 95 tutaj i tutaj. :) Ogólna konkluzja jest chyba taka, że to nie jest pióro z flexem, a jedynie z regulacją w zakresie hard-soft. Jeszcze niedawno bardzo je chciałem kupić, ale po przeczytaniu tych recenzji to właściwie już nie wiem, na razie dumam... :hmm1:

Dzięki za linki, trochę jak kubeł zimnej wody. Pióro nadal mi się podoba optycznie ale nie wiem czy nie można podobnego wyglądu kupić sporo taniej (mam na myśli przekonująco taniej) a stalówki przetestować i wybrać o odpowiadającej mi stałej twardości.

 

Edit: może takie rozważania powinny się znaleźć bardziej w wątku o tym konkretnym piórze a nie o spotkaniu - ale to już teraz tylko w gestii adminów.

Edytowano przez M-kwadrat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...