Skocz do zawartości

Konkurs na najlepszą fotorecenzję pióra LAMY - ogłoszenie wyników!


ArielN

Polecane posty

Konkurs na najlepszą fotorecenzję pióra LAMY zakończony. Nagroda pierwsza, czyli ROCZNY ZAPAS nigdy niedostępnego w sprzedaży atramentu LAMY we wspaniałym wiosennym kolorze szafranowym. Zwycięzca otrzyma aż dwadzieścia paczek nabojów powędruje do użytkowniczki Flowers.

Naboje_Lamy_konkurs_PWF3_zpsb77d8a11.jpg

DSC_0447_zps91262bd8.jpg

Naboje_Lamy_konkurs_PWF2_zps08427f76.jpg

Jury konkursowe przyzna także wyróżnienie nagrodzone unikalnym szafranowym atramentem w formie zestawu pięciu nabojów. Informacja, kto je otrzyma już wkrótce (po konsultacji jury).

Naboje_Lamy_konkurs_PWF4_zps4ecafeb4.jpg

Naboje_Lamy_konkurs_PWF5_zps576d6343.jpg

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie prac oraz głosującym za udział w wyborze zwycięzcy :clap1:.

Fundatorem nagród jest firma LAMY. Zachęcamy do odwiedzin jej profilu na Facebooku.

Zestawienie wyników:

1. Flowers (link do pracy) - 29 pkt

2. Kuk (link do pracy) - 5 pkt

3. Grzes405 (link do pracy) - 16 pkt

4. Lena77 (link do pracy) - 16 pkt

5. Severyn (link do pracy) - 5 pkt

6. Papri (link do pracy) - 0 pkt

7. Lena77 (link do pracy) - 6 pkt

8. Lena77 (link do pracy) - 13 pkt

9. Wojt (link do pracy) - 0 pkt

Już niedługo kolejne konkursy z nagrodami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jak się cieszę :w00t:

Dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy, Administratorom za pomysł na konkurs i jego organizację, a także firmie Lamy za ufundowanie nagród :)

Jednocześnie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu świetnych prac :thumbup:

Co ja zrobię z kartonem atramentu? :hmm1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcy konkursu serdecznie gratuluję! Nagroda w pełni zasłużona.

Dziękuję Wszystkim za wspólną zabawę oraz za głosy oddane na moje prace. Nie spodziewałam się aż tak wielu!

Administratorom Forum dziękuję za zorganizowanie konkursu, a firmie Lamy za ufundowanie nagród.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, mój przykład jest chyba najlepszy by zachęcić wszystkich do brania udziału w podobnych konkursach :D

Bardzo dziękuję administracji forum jak i firmie LAMY, bo wiadomo: atramentu nigdy zbyt wiele. Gratulacje dla zwyciężcy i uczestników. A także, przy okazji, dla mamy, babci etc. etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam serdecznie podziękować za nagrodę, która dotarła dziś do mnie. Właściwie była już wczoraj, ale że mnie nie był w domu to dziś musiałam się z awizo udać na pocztę. Jeszcze raz bardzo dziękuję! :)

Czy słusznie się domyślam, że koperta zaadresowana została owym szafranowym atramentem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...