Skocz do zawartości

Lamy 2k


Polecane posty

Zaczęło się od zaostrzonej trzciny, pióra..., ale nadal jest to proste urządzenie:

1aa463516dd3b536039fbe7390b5e14c--writin

Zadziwiające jest to, że sprytni Niemcy potrafią to sprzedać w cenie takiego urządzenia:

jak_dziala.jpg

A do tego ci Niemcy produkują to pierwsze, to drugie, no i te czołgi na najwyższym poziomie technologicznym, stąd u nas, w Polsce, mówi się: "to jak Mercedes👌👍".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, krzysztofffer napisał:

Zawsze myślałem że dumą niemieckiej myśli technologicznej są czołgi.

I dlatego Lamy 2000 to idealne pióro dla czołgisty. Chyba na FPN widziałem wątek z ankietą wśród kilku profesjonalnych pisarzy na najlepsze pióro. Wygrało Lamy 2000. Oni nie piszą książek odręcznie ale i tak prestiż pióra wzrasta :) 

Edytowano przez TopikSH
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, TopikSH napisał:

I dlatego Lamy 2000 to idealne pióro dla czołgisty. Chyba na FPN widziałem wątek z ankietą wśród kilku profesjonalnych pisarzy na najlepsze pióro. Wygrało Lamy 2000. Oni nie piszą książek odręcznie ale i tak prestiż pióra wzrasta :) 

może sobie coś tam skrobią, ja gdzieś czytałem że autorzy często piszą ręcznie bo im łatwiej wracać do odręcznych notatek, czy cóś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2023 o 10:14, krzysztofffer napisał:

może sobie coś tam skrobią, ja gdzieś czytałem że autorzy często piszą ręcznie bo im łatwiej wracać do odręcznych notatek, czy cóś.

Raczej na maszynie koniecznie do pisania, ale notatki pewnie też ręcznie.

Edytowano przez Porter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...