Skocz do zawartości

Czarno - czarna lista chciejstw, pomocy!


Polecane posty

Na ten moment zamysł mojej kolekcji prezentuje sie tak:

qKdLiii.jpg

 

Brakuje na zdjęciu jednego Faberka, WritINK chyba się nazywał. Aurora załapała się niechcący, bo zdjęcie na szybko, brakuje też Plumixów sztuk wiele.

Wiem jeszcze o:

nowej Lamce, limitowanej z zeszłego roku lub sprzed dwóch lat, 

Pilocie Capless

Monteverde Invincia

Sheafferach w matowym wykończeniu i chyba jakiś Cross był nowy, ładny, @Inahon - pomożesz?

nowych wykończeniach Faber-Castell

Kaweco to już nawet nie będę pisać...

Ale o czym nie wiem? Czarne, z czarnym klipsem? Bez srebrzeń, złoceń, przecierek...? Ten VFM zostaje w rządku, tam jest jego miejsce i proszę mi tu nie podważać jego kompetencji, bo to PREZENT! I właśnie tam zostaje.

 

No to co, rozbudźmy moją piórozę jeszcze raz :D liczę na wasze pomysły.

Łatwiej będzie mi odsyłać rodzinę do tematu z forum, niech sami wybiorą dla mnie prezent na każdą możliwą okazję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

@Ann_gd, tak patrzę, patrzę i nie widzę tam Jinhao 35 w wersji czarnej. Fajne piórko - przyszło przed chwilą i już je lubię! Inspirowane Lamą ST, ale dość różniące się od niej. Całość metalowa, również sekcja, ale jest w macie i tragedii nie ma, oszczędna stylistyka i stalówki Z50 (i pochodne) do wymiany i dalszej zabawy. Po pierwszym "rzucie oka" - polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, heyahero napisał:

nie widzę tam Jinhao 35 w wersji czarnej

Idź precz! Nie możecie sobie na PW pisać o takich rzeczach? ;)

Daj znać, czy oryginalna stalówka Z50 nie jest zbyt luźna - na większości chińskich spływaków miałem taki problem.
Dasz jakieś zdjęcia na żywo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, derywat napisał:

Idź precz! Nie możecie sobie na PW pisać o takich rzeczach? ;)

Daj znać, czy oryginalna stalówka Z50 nie jest zbyt luźna - na większości chińskich spływaków miałem taki problem.
Dasz jakieś zdjęcia na żywo?

Na razie wyjąłem cały spływak ze stalówką. Jestem tak ufajdany czarnym atramentem, że musisz poczekać do czyszczenia pióra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, derywat napisał:

To nawet lepiej, może zapomnę o tym piórze do tego czasu. ;)

Poszło szybciej niż myślałem. Tu masz Mkę z Lamy Safari. Siedzi stabilnie, aczkolwiek te zamienniki wchodzą ciaśniej. Spływak nieco się różni od spływaka Lamy. BTW - zamówiłem sobie ponownie to piórko, bo ten egzemplarz mi już żona podwędziła 🙄

 

PS. Już nie zaśmiecam wątku.. I promise! ;)

kkB6gww.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
Dnia 10.06.2021 o 17:51, Ann_gd napisał:

Ten jest genialny... choruje na niego od lat...

To chyba jakaś epidemia - też na niego choruje, ale cena przyprawia mnie o bóle głowy. Pytanie czy wart jest grzechu?

 

Dnia 9.06.2021 o 23:42, akmac napisał:

f4btE4S.jpg

 

Takie też się jeszcze łapie, czy już za dużo czerwonego? Nie mogę być na spotkaniu, to chociaż próbuję nawiązać łączność nowy nabytkiem 😟

 

Może recenzja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...