Jump to content

Ruffio

Użytkownicy
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ruffio's Achievements

XXF

XXF (1/6)

 1. Ruffio

  Witam.

  Nie musisz - sprawdź ofertę Marcina. Akurat świeża dostawa była, w tym Twoja poszukiwana 580-tka. Marcin jest solidny diler marki, więc wal jak w dym. Poza tym za granicą nie jest wcale taniej. Wielokrotnie przeliczałem i jak bym tego nie robił to taniej wyjść nie chce, a kusiło mnie, oj kusiło. Kurs euro robi swoje i ekonomii nie oszukasz.
 2. Kiedyś padło stwierdzenie, że do stalówki musisz dobrać odpowiedni papier. O ile na Oxfordzie eFka sunie śmiało i gładko to na Interdruku jest gorzej - strzępienie i szuranie. W przypadku EFki niedogodności mogą się nasilić. Natomiast eMka Pilota MR śmiga i tu i tu.
 3. Osobiście posiadam pozycję 2 z Twojej listy - TWSBI 580 ALR Prussian blue - rozmiar F. Fajne piórko - nie za ciężkie, nie za lekkie. Stalówka mokra, cienko pisząca. Osobiście lubię cienką linię, ale F dla mnie to troszkę za mało. Osobiście skłaniam się w kierunku wschodniej e-Mki i zamierzam wymienić stalówkę na rzeczoną M jak uda się zakupić.
 4. Ja miałem Herb 330. Jak to nie chciało pisać... I do teho atrament Hero - śmierdziuch.
 5. Nie cenzura tylko offtopic z tendencją słownych potyczek i wycieczek osobistych. Panie Przemysławie - jak wcześniej życzyłem 4 cyferek tak teraz czekam na 2 na początku. Trzymam kciuki
 6. Zależy które 3. Licząc od połowy niebieskiego to Jinhao, a nie licząc też Jinhao. Modelu nie podpowiem
 7. Zastanawiam się na ile gwint sprawdzi się w tym modelu i jak bardzo jest wytrzymały. Coś mi się nie widzi to zakręcanie.
 8. Może jest nieszczelny i zasysa na tyle dużo powietrza, że nie wytwarza odpowiedniego podciśnienia? Nie będę sugerował strzykawki - nie po to masz konwerter by bawić się w pielęgniarkę.
 9. To że nie widać efektu Sheen to nawet dobrze. W urzędzie dziwnie patrzą na inne kolory niż niebieski lub czarny. Dla wielu zbyt kontrowersyjny jest Lamy Topaz i jak bym wyskoczył z Sheenem lub innym brokatowym to byłaby herezja z paleniem na stosie włącznie. No to decyzja o zakupie podjęta - dobrze, że przed wypłatą jestem to za dużo nie poszaleje.
 10. Gratis, bonus - nie ważne. W tym miodzie brakuje mi jednego - szczegółów. Napisz proszę o stalówce, o zasilaniu, o tych wszystkich duperelach do których każdy z nas cieszy michę. Oczywiście jeśli to nie tajemnica, bo jeśli nie to z chęcią poczytamy.
 11. Szukałem godnego następcy dla turkusowego 4001. Rozważałem tego sheen'a i z chęcią zobaczyłbym jak wygląda na zwykłym papierze.
 12. Nie wychodzi na stalówkę? Jak kleksy?
 13. Mnie również podoba się. Z chęcią przyjmę w prezencie.
 14. Czym one były zamykane? Korek jak w winie?
 15. Oczywiście że tak. Najlepiej jak ma się w tym roku 18 lat - wiecznie młodzi. Tak jak mój wujek, który zawiesił kalendarz z 1987 roku. Nie zdejmuje go do tej pory, bo ładne na nim statki.
×
×
 • Create New...