Skocz do zawartości

Jakie będzie Twoje kolejne pióro?


Lena

Polecane posty

  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mnie się Aurory marzą, na przykład taka Luna :3

 

Mnie również marzy się Aurora, na początek np. Ipsilon Resin Yellow, albo Sheaffer Triumph Imperial miodowy ;)

 

A póki co, realnie przymierzam się do Faber Castell Op Art Curry. No nie mogę o nim zapomnieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poprzednie chciejstwa właśnie dziś się zdezaktualizowały...

 

są spełnione,... :D

 

a ja się cieszę nimi,...

 

chociaż niepokój jakowyś we mnie wstąpił,...

 

co dalej Ender?...

 

jak żyć?... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurorę Diamante sobie zachciej. Będziesz miał chwilę czasu żeby chciejstwo narosło zanim ją sobie wreszcie kupisz :)

Albo tego diamentowego Montblanka.

Albo Skeletony MB skompletuj. A my będziemy podziwiać i dopingować :rolleyes:

 

Przeceniasz moje możliwości,... niestety,... oczywiście dla mnie niestety... ;)

 

jak bym miał takie zasoby to w dzieła sztuki bym poszedł,... 

 

chociaż to co na aurorę potrzebne mogło by nie styknąć,...

 

a z ciekawości znalazłem taką listę...

 

http://www.therichest.com/luxury/most-expensive/the-top-ten-most-expensive-pens-in-the-world/

 

ale jakby tu,...

 

mniej "strojne" a bardziej przystępne cenowo, na przykład MB Leonardo, jakoś mnie nie pociągają...

 

także tego ten,...

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

:) to już nawet nie klasyka tylko wzorzec klasyki :) - ciekawy jestem jak będzie wyglądać,

bo jak tak pooglądałem zdjęcia to potrafią być ciekawe wzory - tylko nie wiadomo na jaki się trafi.

Mnie podoba się jeszcze PortraitBlue - może kiedyś na nie przyjdzie czas. :hmm1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie podoba się więcej, prawie wszystko, no ale zestaw wszystkich wariantów kosztuje ponad 2 000 euro. Musiałem wybrać i do tego wyłączyć (nie po raz pierwszy) zdrowy rozsądek (po cholerę mi kolejne pióro? Jaki jest sens wydawania kilkuset złotych na pióro? Pytań pojawia się więcej. Jeszcze nie znalazłem na nie satysfakcjonującej odpowiedzi. A skoro sprawa nie jest rozstrzygnięta, mogę wydawać. Najwyżej wymiana amortyzatorów w samochodzie poczeka.)

 

Wyłączyłem, wybrałem, czekam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Musiałem wybrać i do tego wyłączyć (nie po raz pierwszy) zdrowy rozsądek (po cholerę mi kolejne pióro? Jaki jest sens wydawania kilkuset złotych na pióro? Pytań pojawia się więcej. Jeszcze nie znalazłem na nie satysfakcjonującej odpowiedzi. A skoro sprawa nie jest rozstrzygnięta, mogę wydawać.....

 

 

Nie pytaj zbyt często,... :P

 

kto pyta, ten się w końcu dopyta... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną chodzi Kaweco Sport Ice w kolorze zielonym, jednak niedawno zakupiłem sobie pelikana co trochę nadwyrężyło portfel i zdrowy rozsądek każe mi trochę odczekać do kolejnych zakupów. Jest jeszcze Hemisphere które koniecznie muszę mieć, ale w nieco dalszych planach i do tego jeszcze nie wiem jaki kolorek i wykończenie. Bo jest CT i GT, a do tego chciałbym niebieski kolor, ale czy jest sens dopłacać za kolor skoro za 100zł mniej można mieć to samo pióro tylko w szczotkowanej stali? No nie wiem jak to wyjdzie, ale chyba tę stówkę zostawię i dołożę później do czegoś zacniejszego, albo spróbuję Ahaba. No czas jeszcze jest. Może coś doradzicie do 400zł?
EDIT. Po krótszym namyśle zainwestuję tę kasę w jakiegoś zacnego "dziadka".

Edytowano przez comodsuda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej choruję na jakieś pióro japońskie, a ponieważ lubię tradycyjny wygląd, a pióro ma mi służyć do codziennego pisania notatek w pracy, więc prawdopodobnie skończy się na Sailorze 1911 Standard lub Large. Bardzo podoba mi się wersja Realo (plusy dla mnie to wbudowany tłok i okienko podglądu poziomu atramentu), ale wydaje mi się, że do codziennego, częstego użytku będzie za duże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Poluje na słynnego Pilota 78g. Niestety nie mogę znaleźć go w Polsce oprócz jednego sprzedawcy na Znanym Portalu Aukcyjnym, który jednak nie odpowiada na moje pytania. W planach tez mam znalezienie porządnego pióra o fakturze drewna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...