Jump to content

Koszulki, znaczki, kubki, notatniki forumowe - zaczynamy :)

ArielN
 Share

Recommended Posts

Z racji tego, że na forum pojawiają się głosy zainteresowania nie tylko piórami, ale również koszulkami, nalepkami i czapkami, to pora przystąpić do działania.

Proponujcie na czym najchętniej widzielibyście logo PWF. Po przygotowaniu listy wybierzemy wspólnie najciekawsze pomysły, a administracja zajmie się ich realizacją.

Zapraszam :)

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kubek sieeee stłucze

Notatnik sieeee wypisze

.. a, etui jest "błache" , "nieśmiertelne", "sztampowe" , ale wkółko szukamy porządnego, dobrze rozplanowanego i zaprojektowanego przez osobę która wie jak się powinno chronić pióra , a nie przez projektanta bubli dla klejentóów z cenami z sufitu..

Kto każe kubkowi się tłuc? ;)

Etui na dwa pióra, skórzane, z przegrodą, w miarę sztywne, miękko wyściełane w środku, zamknięcie klasyczne...?

Ja bym się ucieszył z jakiejś ładnej, solidnej... zakładki do książki! :)

Kalendarz może?

Pomysłów jest wiele, ale nie wszystkie mają sens. Warto więc dyskutować.

Nie musimy projektować czasami wystarczy skopiować dobry projekt. Ostatnio (tylko Diabeł wie gdzie jest ten post) jeden z naszych fanów piór sprowadził sobie z zagranicy etui (bodajże na trzy pióra - bezpiecznie od siebie oddzielone), wyglądało to jak portfel na zamek błyskawiczny a największą zaletą była jego cienkość czyli nie wypycha kieszeni......, może to być skay dobrej jakości (taniej)....,ładny zielony kolor (więc nie sztampa).... w każdym razie coś w tym stylu.., na etui niekoniecznie logo, a " zwykły " (tłoczony - grawerowany) napis Forum Piór ..., gdyż na logo (tyle tego jest) już mało kto reaguje a pełny napis jest łopatologiczny i zachęca do pytania - co to - czyli byłby reklamą dla forum (nowi fani)......

Konis - etui na trzy pióra...... Twoja recenzja pięterko wyżej, więc oprócz Diabła ja też już wiem gdzie ten post,..ale tak to jest jak się lata po postach to człowiek się gubi,,.. mogłeś wspomóc moją starczą demencję......pozdrawiam

T-shirt, ew. kubek.

Poza poczuciem przynależności do 'elity' byłby użyteczny w popularyzacji tak piór, jak i Forum.

A forumowe pióro, notatnik, etui... Przy moich pokrętnych gustach chyba bym się nie podczepił pod wybór większości. :wacko:

Pióro forumowe w analogii do reklamowego długopisiku to jakoś mi się nie widzi... :unsure:

Za to widziałaby mi się płócienna torba na ramię - no, ale panowie [w takich] zakupów nie noszą... :P

Kubek - jak najbardziej, najlepiej metalowy, żeby "się nie potłukł" ;)

A może wizytownik? Komponuje się elegancko...

A może Dolce und Gabana albo chociaz Francinel? ;) Ja jestem za!

Już sobie wyobrażam, jaką sensację wzbudziłby Armani z logo PWF! :)

Jeśli pióro, to tylko z pomysłem. By faktycznie nie stało się firmowym długopisikiem reklamowym za 1,50 PLN.

Kubek termiczny?

Na jakieś fajne etui na 3-4 pióra też bym się skusił.

Co do pióra - raczej ciężko byłoby dobrać takie które każdemu by się podobało. Część pewnie chciałaby Frontiera, inni woleliby Duke, albo Lamy (u nich chyba nie byłoby problemu, robią gadżety reklamowe). Rozpoczynając koncert życzeń chętnie kupiłbym np Hero 100, albo jakieś inne starsze pióro np takie sęk w tym że te parkery po opłaceniu przesyłki, cła, grawerów i przesyłki w pl wyglądałyby mniej korzystnie pod względem cenowym :/ Niezłym pomysłem byłoby też ściągnięcie piór Noodler's nie widuje się ich często w europie (tu znowu pojawia się problem cła...). Myślę że o takim pisadełku nikt nie pomyślałby jak o firmowym długopisie, a prędzej stałoby się obiektem zazdrości ;)