Skocz do zawartości

Pióro do 100 złotych - wybór i zakup


Polecane posty

Nie jest to może najpiękniejszy przykład. Jednak jest to świadectwo, że można samemu wybrać i kupić pióro, bez zasypywania forum kolejnym pytaniem "poradźcie, jakie pióro za X złotych".

 

 

Wybór pióra...

 

https://www.youtube.com/watch?v=bLJbyKq-Idk

 

 

Zakup pióra...

 

https://www.youtube.com/watch?v=D9crcZ8DcJo

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, widywałem ładniejsze dziewczęta.

Ja czytałem posty mądrzejszych kolesi jak Ty, no co zrobić? Zycie takie.

Pozdr. Ch.

p.s. Pomyśl może dziewczyna trafi na Twój wpis, może to córka, lub siostra Akszugora? A może zwyczajna, fajna, miła i ładna dziewczyna, a tu taki prostaczek rodem z onetu wali swoje mądrości. Bez urazy. Miło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem posty mądrzejszych kolesi jak Ty, no co zrobić? Zycie takie.

Pozdr. Ch.

p.s. Pomyśl może dziewczyna trafi na Twój wpis, może to córka, lub siostra Akszugora? A może zwyczajna, fajna, miła i ładna dziewczyna, a tu taki prostaczek rodem z onetu wali swoje mądrości. Bez urazy. Miło?

A ja spotykałem uprzejmiejszych kolesi... Każdy widział/czytał/spotykał innych -szych. Masz słuszność w tym co piszesz, ale wyzywanie innych od 'prostaczków rodem z onetu' jest zaiste przejawem mądrości, uprzejmości, klasy i poszanowania innych ludzi. Zazwyczaj się nie czepiam, ale mam wrażenie, że to nie jest pierwsza tego typu akcja w Twoim wykonaniu, Kolego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter22 stwórz zatem jakąs grupę 'gentelmanów', razem z kolesiem. Starałem się być miłym i umiarkowanym w słowach i sądach. Oczywiście, że to nie moja pierwsza akcja. Możesz zawsze liczyć na mnie w takich przypadkach. Skoro tak się przejęłeś moimi sądami to dlaczego nie stajesz w obronie tej młodej kobiety, a właściwie może i jeszcze dziecka? Nie rób sobie obciachu człowieku.

Pozdr. Ch.

p.s. warto na tym skończyć dywagacje, wstyd mi za Was i tyle.

Edytowano przez chomsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter22 stwórz zatem jakąs grupę 'gentelmanów', razem z kolesiem. Starałem się być miłym i umiarkowanym w słowach i sądach. Oczywiście, że to nie moja pierwsza akcja. Możesz zawsze liczyć na mnie w takich przypadkach. Skoro tak się przejęłeś moimi sądami to dlaczego nie stajesz w obronie tej młodej kobiety, a właściwie może i jeszcze dziecka? Nie rób sobie obciachu człowieku.

Przecież Piotrek przyznał Ci rację w tym co napisałeś, a jedynie wytknął Ci hipokryzję w sposobie, w jakim to zrobiłeś. Nie rozumiem zatem skąd ten atak na niego.

 

A jeśli uważasz autorkę filmów za najładniejszą dziewczynę, jaką widziałeś to jej to napisz. Na pewno zrobi jej się miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość nilfein

Przeglądam sobie forum, patrzę, a ktoś się tam w kącie znów naparza. Spoglądam bliżej…ech, to tylko @chomsky znów ludzi zaczepił...

 

A teraz tak zupełnie serio, to Kolego @chomsky - nie spinaj się niepotrzebnie, bo to się robi męczące. Dla ogółu. @Rittel pojechał ironią, może niezbyt grzeczną, ale ironią. Zupełnie bez intencji faktycznego obrażania kogokolwiek. Wprawdzie nie polecam mu puszczania takich tekstów na mieście, bo można po nich szczęki nie znaleźć, ale…większość tubylców albo załapała, albo zignorowała. Taki typ, co poradzisz? Po co robić z tego zagadnienie?

 

Jak @piter22 słusznie zauważył, nie jest to już pierwszy shitstorm, jaki próbowałeś rozkręcić. Atak na niego tylko dlatego, że zwrócił Ci uwagę za wyzywanie innych użytkowników to już w ogóle jest słabe. Wybacz, ale dla mnie osobiście brzmisz jak osoba, której odwaga cywilna ogranicza się do okienka na forum. Tutaj łatwo jest mędrkować, pouczać, stawać w obronie uciśnionych, być kontrowersyjnym i sikać pod wiatr. Jeśli masz taką wewnętrzną potrzebę, spróbuj tej sztuki w realu. Koniecznie też nam opowiedz, jak było. Damy Ci oczywiście handicap czasowy na zejście opuchlizny, zdjęcie szwów i rehabilitację…;)

 

I ostatnia sprawa - skoro Ci towarzystwo "kolesi" wybitnie nie pasuje, to nie ma przymusu udzielania się w dyskusji przez nich prowadzonej. Ja, jeśli mi czyjś styl bycia nie odpowiada, po prostu z nim nie przestaję. Serio, to jest AŻ TAK proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

Aha - i jeszcze jedno - nie wstydź się za mnie. Nie musisz się kłopotać. Innych mam od tego. Zdążyli do wstydu przywyknąć i nabrali w tym zakresie niezłej biegłości ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...