Skocz do zawartości

Rhodia i Oxford w sklepie w Warszawie


Chrumpel

Polecane posty

Witam,

przeglądam forum w temacie papierów i jak zacząłem na to zwracać uwagę, to widzę, że jest różnica na czym się pisze... Udało mi się kupić małe bloczki Oxforda w Empiku, znalazłem tam też ze 2 zeszyty, ale to tyle...

 

Czy ktoś z Was zna jakiś stacjonarny sklep w Warszawie z Rhodia, gdzie można pojechać, wziąć do ręki te produkty, pooglądać, powybrzydzać i wybrać to co najbardziej pasuje? W sieci znalazłem kilka sklepów, ale jakoś tak ciężko kupić coś, czego dobrze nie widać... Nie chodzi mi tu już jakość samego papieru, ale o wygląd całego zeszytu, notatnika czy notesu - mógłbym wtedy coś wybrać dla siebie, a kolejne zakupy robić w sieci.

 

Z góry dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziku

Oxfordy są też w Tesco. Mój kalendarz - ten co go Kasia z takim zaangażowaniem głaskała na ostatnim spotkaniu - został nabyty w Tesco. Znaczy w tym dużym Tesco, nie takim osiedlowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Widzę, że muszę popatrzeć w sklepach, o których wspomnieliście. Ciekaw jestem jak będzie z wyborem, zarówno Rhodii jak i Oxforda...

Kto wie, może jednak kupię w ciemno w necie, jak znajdę jakiś fajny sklep...

 

Jakbyście mieli jeszcze inne namiary, to nie krępujcie się.. :)

 

Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziku

Zależy czego szukasz. Mój - sławiony przez Kasię - kalendarz, był prezentem (obecnie zdaje się przecenionym).

Osobiście do przeróżnych notatek bardzo chętnie używam zeszytów formatu A4 sprzedawanych pod nazwą "Oxford Open Flex". Znakomity papier i bardzo wygodne, zabezpieczone transparentnymi okładkami. W sierpniu / wrześniu - w ramach powszechnie szanowanej i lubianej przez uczniów akcji "Witaj Szkoło" były nieracjonalnie drogie. Miesiąc później - za rozsądną cenę - nabyłem roczny zapas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] W sierpniu / wrześniu - w ramach powszechnie szanowanej i lubianej przez uczniów akcji "Witaj Szkoło" były nieracjonalnie drogie[...]

 

Nie wiem czy uczniów, ale pióromaniaków z pewnością :) Osobiście mam używanie nieziemskie wśród tych wszystkich regałów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Bardzo lubię papier Optik Paper w zeszytach Oxford. Głównie używam papieru w kratkę, ale lubię jak jest ona tylko delikatnie zaznaczona... Niestety kratka w Oxfordach daje po oczach jak mało która ;)  Czy widzieliście może zeszyty Oxford z gładkim papierem? Ja nie znalazłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...