Skocz do zawartości

Świąteczne odstresowanie


piter22

Polecane posty

W życiu każdego jest taki moment, że musi znaleźć odskocznię od zadań ciężkich w postaci jakiegoś łatwego i przyjemnego zadania. Oraz nachodzi go potrzeba zaspokojenia próżności. Całkiem przypadkiem dostałem Sonneta po lądowaniu na ryju. 

 

d7EzJSK.jpg

 

Apetyczne to to nie jest.

 

au5DYtP.jpg

 

Ale jak mówiłem, okazało się, że to było łatwe i odstresowujące zadanie. Czary-mary, kilka magicznych sztuczek i oto proszę:

 

09gVHm1.jpg

 

Pacjent żyje. Nie udało mi się ładnie wyostrzyć całości, muszę wreszcie podumać nad jakąś racjonalizacją sprzętu foto... Mimo to po stalówce nie widać zbytnio tego, że pikowała. Piórko wróci do właściciela niebawem :)

 

Happy end, wesołych, darzcie Bór!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja próżność jest mile łechtana :D

 

 

Gilili,... ;)

 

A może on tak zwyczajnie,... na dziób walnął?...

 

No chyba, że wszystkie Parkery to trzoda... :hmm1:

 

jeśli tak to chyba swoje cztery, to na szynki i kiełbasy przerobię... ;)

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent żyje. Nie udało mi się ładnie wyostrzyć całości, muszę wreszcie podumać nad jakąś racjonalizacją sprzętu foto... Mimo to po stalówce nie widać zbytnio tego, że pikowała. Piórko wróci do właściciela niebawem :)

 

Happy end, wesołych, darzcie Bór!

 

a masz aparat, czy na tukanie rozmawiasz?

warto by zacząć od jakiegoś banalnego statywu i przysłony f/22. jeśli nie masz opcji z ustawianiem przysłony, to wtedy przydałoby się zmienić aparat. ja na przykład bym kupił sony nex, ale nie kupię bo mnie nie stać. za dużo wydaję na filmy, papiery i chemię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody jesteś. ja w Twoim wieku robiłem z ręki ostre zdjęcia zenitem 19 przy czasie 1/4 sekundy. powinieneś dać radę bez statywu.

 

To kwestia tego, że nie mam optycznego podglądu. Na cyfrowym piksele przeszkadzają w ostrzeniu. Zwyczajnie nie widać, czy jest ostre, czy nie... Widać to na samym koniuszku stalówki.

Edytowano przez piter22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...