Skocz do zawartości

M400 czy M600?


Polecane posty

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dziwne, ja czuje sie dobrze z setkami, dwusetkami i osiemsetką. Czy trochę mniejsze pióro, czy wieksze nie sprawia mi to wielkiej rożnicy. Dopóki pióro jest na tyle długie, by wygodnie opierać sie w zagłębieniu między kciukiem a palcem wskazującym, czyli na przywodzicielu kciuka (caput transversum), nie mam problemów z pisaniem, Dlatego też radzę sobie dobrze nawet z Mozartem mimo moich dużych dłoni. Może się za bardzo pieścicie ze soba  :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możłiwość to popróbuj w sklepach. Myślę, że podobne rozmiary do M200 ma Hero 616, czy te badziewka jednorazowe jak Herb, ale mogę się mylić.

Mam i używam M800 i pisze sie nim bdb, ale jest jednak ciut za duże, choć nie przeszkadza tak bardzo. Może M600 by mi odpowiadało bardziej, ale nie mam. Mam za to Jinhao 500 i jest to dla mnie rozmiar idealny. A myślę, że jest to kopia Pelikana M600. Dlatego moje ulubione piora to Scheaffer Gift 300, Inoxcrom Wall Street, Online Vission Classic. To dla mnie idealne rozmiary. M600 w dalekich planach zakupowych.

Najlepiej poczekaj z zakupem aż do możliwości wyprobowania tych modeli osobiście u kogoś, na forumowym spotkaniu czy u znajomych. Nie ma sie co spieszyć z zakupem za takie pieniądze. MB Chopin to takže dobry wybór.

Edytowano przez kerad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mam.

Kerad, znajomych opierzonych mam tylko tu, na forum. Na penszoła nie dojadę, a czekać na następne spotkanie... nie dam rady, to nie mój charakter. jak już cos postanowię, to muszę już i natychmiast. więc teraz deadline ostateczny to moje urodziny, ale jak się znam to będzie wcześniej. :) akurat dostałam kasę za tłumaczenie, klient dał z górką bo taki był zadowolony, muszę to wydac zanim się okaże że dzieci potrzebują butów/kurtek/plecaków/whatever...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mam.

Kerad, znajomych opierzonych mam tylko tu, na forum. Na penszoła nie dojadę, a czekać na następne spotkanie... nie dam rady, to nie mój charakter. jak już cos postanowię, to muszę już i natychmiast. więc teraz deadline ostateczny to moje urodziny, ale jak się znam to będzie wcześniej. :) akurat dostałam kasę za tłumaczenie, klient dał z górką bo taki był zadowolony, muszę to wydac zanim się okaże że dzieci potrzebują butów/kurtek/plecaków/whatever...

 

A co kupujesz Kasiu? Peli kana?

Na ebayu widziałem ładne 140, a na allegro chyba też i 150...

się musisz tylko postarać i poszukaćć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...