Skocz do zawartości

Здравствуйте!


Karen

Polecane posty

Dzień dobry! Od paru miesięcy przeglądam to niesamowite forum i poczułam, że nadszedł czas się przywitać.

 

Trafiłam tutaj szukając jakiś informacji jak reanimować mojego wiekowego Rainbowa 201, a teraz, po kilku miesiącach, Rainbow nadal leży nieżywy w szufladzie, a ja dorobiłam się olbrzymiej listy piór i atramentów, które chciałabym mieć. Dzięki Wam na nowo odkryłam, jak wspaniałe są pióra wieczne. :)

 

Mam nadzieję, że święta wszystkim mijają wspaniale. :)

Karina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko kilka piór i prawie wszystkie przywędrowały do mnie jakoś w spadku lub prezencie. Mam Parkery Vectora, w którym bestialsko zeszlifowałam stalówkę i teraz pisze się nim o wiele lepiej, i IM, które wiecznie przerywa. Niedawno kupiłam Jinhao 800 i bardzo fajnie się nim pisze. A wspaniały Mikołaj przyniósł mi w tym roku (na moje wyraźne życzenie) Faber-Castell Loom z cudowną stalówką EF. Jestem nim zachwycona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko kilka piór i prawie wszystkie przywędrowały do mnie jakoś w spadku lub prezencie. Mam Parkery Vectora, w którym bestialsko zeszlifowałam stalówkę i teraz pisze się nim o wiele lepiej, i IM, które wiecznie przerywa. Niedawno kupiłam Jinhao 800 i bardzo fajnie się nim pisze. A wspaniały Mikołaj przyniósł mi w tym roku (na moje wyraźne życzenie) Faber-Castell Loom z cudowną stalówką EF. Jestem nim zachwycona.

Nie, no fajnie, :)

Mi IM śmiga ale... piszę nim bardzo rzadko.

Faber-Castell Loom nie pisze zbyt słabo lub sucho?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz rozwinąć :D

 

A muszę? to jest chyba jasne.

Parker to parker i tyle w temacie. :)

Choć wiem, że wielu sobie chwali, co mogę powiedzieć... na zdrowie. :)

Obecnie nie jestem już fanem. 

Tak jak pisałem może sonnet ale nic niżej.

Dlaczego? bo miałem lub mam ich kilka i szczerze są średnie.

A cena jest dość wysoka.

I za takie pieniądze można coś ciekawszego i nieszablonowego kupić.

Piloty, lamy, watermany, kaweco, chińczyki (jinhao, picasso, boaer), sheaffery, duke, regal, cerutti itd, itd.   :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...