Skocz do zawartości

Ekskluzywny zestaw do kaligrafii prosto z Lidla!


INAHON Sp. z o.o.

Polecane posty

Przeglądając zupełnie przypadkowo i całkowicie nieświadomy jej zawartości (tej gazetki) - niepostrzeżenie natknąłem się na ten wyjątkowy w swojej formie i kunszcie wykonania - prestiżowy zestaw do kaligrafii!

Nie chcąc być po jednej, ani po drugiej strony barykady - zamieszam zdjęcie z folderu bez jakiegokolwiek komentarza! ;)

 

946ba5e94b21a5f8.jpg

Edytowano przez INAHON Sp. z o.o.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw wygląda interesująco. Lidl mnie już kilka razy pozytywnie zaskoczył, więc może nie jest źle...

 

Największego zaskoczenia doświadczyłem, gdy pojechałem do marketu budowlanego po ostrzałkę do wierteł. Sprzedawca przedstawił mi swoją ofertę a następnie zabronił mi kupować złomu z jego sklepu. Zaproponował, abym w podobnej cenie, kupił ostrzałkę z zestawem tytanowych wierteł w pobliskim Lidlu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że z dostępnością nie będzie źle. najszybciej schodzą ubrania, tu jest tak jak pisze Krzysztof, w poniedziałek o dziewiątej, nie ma już po co iść do sklepu, bo wszystko już rozebrane przez emerytów. mnie ostatnio udało się kupić kurtkę córce zupełnym przypadkiem. kobita wzięła dwie ostatnie sztuki (nawyk z PRL, też tak mam), po czym zadzwoniła do synowej, a ta powiedziała, że jedna wystarczy, bo dziecko wyrośnie i tak. no i ja tę odłożoną wziąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że z dostępnością nie będzie źle. najszybciej schodzą ubrania, tu jest tak jak pisze Krzysztof, w poniedziałek o dziewiątej, nie ma już po co iść do sklepu, bo wszystko już rozebrane przez emerytów. mnie ostatnio udało się kupić kurtkę córce zupełnym przypadkiem. kobita wzięła dwie ostatnie sztuki (nawyk z PRL, też tak mam), po czym zadzwoniła do synowej, a ta powiedziała, że jedna wystarczy, bo dziecko wyrośnie i tak. no i ja tę odłożoną wziąłem.

 

Inahon chyba za dobra reklame zrobił, bo jak teraz byłem w Lidlu, to całe stoisko z takimi bzdetami w ogóle było puste:P No ludzie po prostu wszystko wymietli, ale o dziwo ubrania jeszcze jakieś były;)

 

:lol:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam, spróbowałam :)

To taki zestaw-zabawka. Tusz/atrament jest rzadki, obsadka gruba i kiepsko wykonana.

Stalówki nawet ujdą dla początkującego: trzy do italiki, dwie a'la copperplate, ale piszą grubą linię, a o flexie nie ma co marzyć. Ciężko je też "wcisnąć" w obsadkę.

Książeczka śmieszna, nic w niej nie ma - trzy style pisma.

Papeterii oraz laku i pieczątki jeszcze nie testowałam.

Pudełko za to jest fajne :)

 

Kupiłam przy okazji blok papieru, który był w związku z tymi akcesoriami "artystycznymi" i pozytywnie mnie zaskoczył. Tusz się nie rozlewa, nawet ładnie da się pisać z mocnym flexem i ciężkim tuszem. Jest trochę chropowaty, ale za tę cenę i przy gramaturze 90 g/m2 to nie ma co narzekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...