Skocz do zawartości

Pen Show Katowice 2014


atuzi

Polecane posty

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

a będzie jakaś relacja? dla tych co nie mogą jechać? :(

 

Trzeba się sprężać i motywować ;) PenShow naturalnie się odbywa ;)

 

Buteleczek mi nie zabraknie, atramentów też nie powinno łącznie biorę kilka litrów ;) 

Jakby ktoś chciał co nieco popróbować mojej produkcji to biorę ze sobą zestaw probówek (2-2,5 ml) i buteleczek (30-60 ml) na miejscu jak zawsze możliwość popróbowania i pomazania po sobie wszystkimi atramentami. 

o Knoxach postaram się pamiętać! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ostatniej chwili nie wiedziałem, czy będę mógł pozwolić sobie na wyjazd, ale niestety, inne ważne obowiązki, mi na to nie pozwoliły.

No cóż, pozostanie mi pooglądać fotorelacje.

zdrówka

Nie tobie jednemu... Niestety... :(

Ale łączę się w bólu...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy są tak zajęci, że nikt nie ma czasu fotografować ;-))

A ja tam byłem i atrament piłem (to była moja pierwsza tego typu impreza, więc mało jestem doświadczony), prezentacje obejrzałem i się obkupiłem.

Zawrót głowy normalnie od tych parkerów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Penszole ;-)

Właśnie wróciłem. Wrażenia bogate i różnorodne.
Wielkie podziękowania dla wszystkich Organizatorów w tym zwłaszcza LaAnDexom  :D
Wszystko było wyśmienicie.
Wystawcy (firmy i przedstawiciele) z Polski i zza granicy dopisali. (Nie wymieniam z imienia, bo kogoś pominę i będzie mu smutno), ale wszyscy byli mili, profesjonalni i niezmordowanie odpowiadali na pewnie czasem meczące pytania zwiedzających... (Była Europa zjednoczona (Dania, Austria, chyba i Niemcy..) i niezjednoczona (Szwajcaria). Wśród firm niepiórowych na szczególna uwagę zasługiwały IMHO : MicroMesh, Pan Bon Ton i Silesia café,
Ciekawa oferta, sympatyczne gadżety i pyszna kawusia serwowana z serduszkiem wyrysowanym na apetycznej piance przez uroczą baristkę ;-).
Była książka o duńskich Montblancach (wraz z jej autorem rozdającym autografy) i Andowa pozycja o parkerach (ciekawa i ładnie wydana, nie kupiłem, ale się sprężam...). Było wiele folderów, reklam, smyczy, zakładek i innych sympatycznych gadżetów...
Miło mi było spotkać forumowiczów, wymieniam w kolejności w jakiej widziałem : Dexa (merci za wszystko), Sticky'ego (merci za korektę stalówki). Lash (merci za całokształt), Endoora (merci za pokazanie 149), Velofahrera (merci za drobną transakcję), Adamona (merci za kilkanaście metrów bieżących Parkerów). Dziękuję wszystkim im i pozostałym za chwile rozmowy...
W kolejnym poście parę fotek. Nie są tak profesjonalne jak dexowe, ani tak piekne jak machezowe..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego zdjęcia w poprzednim poście : Inahon z ekipą w kosmosie ;-)...
I dalsze zdjęcia:
kolekcja budząca nieodmiennie moja zazdrość :
1332bc0d2f9a6216m.jpg
Adamon wydanie II
1d2fd84f36e37258m.jpg
parker par coeur :
63f0196417c34a2am.jpg
i Adamon da capo...
6071add3bbd3ab3fm.jpg
do czego Nicpoń rękę przyłożył, inaczej Nicpoń i jego twórczość :
d68e716cccad9767m.jpg
34cc291e062459c1m.jpg
i na koniec zdjęcia kalendarza Pelikana, który tak miło byłoby dostać w ostatnich miesiącach ubiegłego roku...
64f3cb566c8683e7m.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...