Skocz do zawartości

Pen Show Katowice 2014


atuzi

Polecane posty

Jeszcze jedna "szokująca" ciekawostka jaka spotkała mnie po Pen Show 2014.

 

Otóż znalazłem dzisiaj na pierwszej stronie mojego notesu taki oto obrazek:

DSCN1506_zps01c2930e.jpg

Czytam, a tam stoi napisane:

Tata to (pióropsychol), lubi pióra. :o Przyznam, że początkowo przeżyłem mały szok, :w00t: aczkolwiek po chwili zastanowienia uznaję to określenie za komplement. Szczególnie w forumowym środowisku.  :D

Moje najlepsze pióro to Lamy :) Jakie ładne wyznanie wschodzącej gwiazdy pióromiactwa.

Nasz tatuś jest naj naj lepszym naszym... piórem  :lol: To już rozwaliło mnie do końca, ale dlaczego piórem? Dalibóg wymiękłem.

Pośmiejcie się razem ze mną bo to taki fajny kwiatek z pióromaniackiego ogródka. Następny może się nie trafić. Chyba że na kolejnym Pen Show 2015, Howgh!

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Widocznie się załapałem nielegalnie.... dostałem za darmo - no cóż, ma się ten nieodparty urok starszego pana... ;-)

Żałuję, że tym razem się nie spotkaliśmy, bo miło by było wypić pachnącą kawę lub przynajmniej "podejrzany sok malinowy"  w towarzystwie Twoim i Twoich piór  ;)

Edytowano przez RiA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że tym razem się nie spotkaliśmy, bo miło by było wypić pachnącą kawę lub przynajmniej "podejrzany sok malinowy"  w towarzystwie Twoim i Twoich piór  ;)

Też żałuję. Byłem dosyć niedługo, a Ty zdaje się popadłas w szpony kaligrafii.... Pozostaje mieć nadzieję na jakies kiedyś spotkanie krakowskie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szpony kaligrafii" były "bardzo przyjemne w dotyku". Nie spodziewałam się, że kawowy atrament, drewniana obsadka i maczanka ze zbiorniczkiem mogą być takie frapujące. Laseczki, kreseczki i za chwilę pojawiają się z nich sprytne literki w stylu minuskuły karolińskiej. To było coś! Nie wiem kiedy mi zleciał czas na tych warsztatach, a do tego jeszcze obok przesympatyczni znajomi z forum :D

Spotkanie krakowskie kiedyś? Bardzo chętnie :)  

Edytowano przez RiA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...