Skocz do zawartości

Pen Show Katowice 2014


atuzi

Polecane posty

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A ja jednak się cieszę, że Katowice tak daleko. Wydałbym tam wszystko co mam a później musiałbym łatać dziurę kredytem, a jeszcze później sprzedać nerkę, żeby spłacić :D Ale spokojnie, u mnie też będzie święto w poniedziałek, gdy listonosz przyniesie przesyłkę z piórem :D

 

BTW, już się i tak zastanawiam, czy skusić się na atramenty od Nicponia  :hmm1:

Edytowano przez iAndrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład taka praktyka: my nic nie sprzedajemy tutaj, można sobie pooglądać, a jak kupić, to proszę udać się do sklepu naszego partnera/przedstawiciela w swoim mieście i tam dokonać zakupów.

A Sklep Kaligraf to chyba w ogóle nie "zajarzył" idei PenShow - pokazali kilka modeli piór, w tym Parkery IM, i atramenty Parkera - ani jednego przyrządu do kaligrafii, ani jednego z atramentów np. Rohrer&Klingner.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład taka praktyka: my nic nie sprzedajemy tutaj, można sobie pooglądać, a jak kupić, to proszę udać się do sklepu naszego partnera/przedstawiciela w swoim mieście i tam dokonać zakupów.

A Sklep Kaligraf to chyba w ogóle nie "zajarzył" idei PenShow - pokazali kilka modeli piór, w tym Parkery IM, i atramenty Parkera - ani jednego przyrządu do kaligrafii, ani jednego z atramentów np. Rohrer&Klingner.

 

Pozwolisz pociągnąć za język. Jaki sklep odesłał Cię do wego partnera/przedstawiciela?

Pytam, bo pierwszy raz słyszę/czytam o takiej praktyce.

A że chciałem jechać na Pen Show to jestem nadzwyczaj zainteresowany ciemną stroną medalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja myślałem, że jakbym tam pojechał to wydałbym wszystkie oszczędności. Okazuje się, że moje oszczędności byłyby bezpieczne  :huh:

 

Co do Kaligrafa to mocno zaskoczony jestem. Na kogo jak kogo, ale na nich liczyłbym bardzo. Przecież wystawka przyrządów do kaligrafii byłaby idealnym uzupełnieniem warsztatów Ewy Landowskiej  :mellow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz pociągnąć za język. Jaki sklep odesłał Cię do wego partnera/przedstawiciela?

Pytam, bo pierwszy raz słyszę/czytam o takiej praktyce.

A że chciałem jechać na Pen Show to jestem nadzwyczaj zainteresowany ciemną stroną medalu.

 

Mogę przegrać ten zakład, ale nie zdziwię się, jeśli to było podejście panów z Pelikana. :P

 

EDIT: jak widzę, mam rację.

 

Niemniej ogólne wrażenie wywołane taką refleksją z Pen Show będzie jednak mylne. Poza Pelikanem (którego wyroby w wyborze większym niż u oficjalnych przedstawicieli, można było kupić u Twojego Pióra) wystawcy chyba w komplecie oferowali możliwość zakupu.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja myślałem, że jakbym tam pojechał to wydałbym wszystkie oszczędności. Okazuje się, że moje oszczędności byłyby bezpieczne  :huh:

 

Co do Kaligrafa to mocno zaskoczony jestem. Na kogo jak kogo, ale na nich liczyłbym bardzo. Przecież wystawka przyrządów do kaligrafii byłaby idealnym uzupełnieniem warsztatów Ewy Landowskiej  :mellow:

 

Jeśli chciałbyś kupować pióro Nakaya za jakieś 5000 PLN, to nie byłyby bezpieczne. No, ale, przepraszam, ile osób kupuje pióra za takie kwoty?

A co do Kaligrafa, to byś się bardzo przeliczył...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbyś kupować pióro Nakaya za jakieś 5000 PLN, to nie byłyby bezpieczne. No, ale, przepraszam, ile osób kupuje pióra za takie kwoty?

A co do Kaligrafa, to byś się bardzo przeliczył...

 

Kupowanie pióra za taką kwotę mi nie grozi :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...