Skocz do zawartości

Robótki ręczne


kebabożerca

Polecane posty

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Notes zrobiony dla użytkownika rarar. Czerwona skóra owcza. Karty oczywiście kremowe, w kratkę. 100 stron. Okładka miękka z czerwoną wyklejką. Czarna tasiemka. Tak się rozpędziłem że zrobiłem dwa :D Ten drugi jest do sprzedania - 40zł + wysyłka.

 

rarar1.jpg

 

rarar2.jpg

 

rarar3.jpg

 

 

Zrobiłem też o połowę mniejszy jako nagrodę w konkursie blogowym żony. Tylko zakładka inna bo w kwiatki i karty są czyste.

 

ev1.jpg

 

ev2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notes zrobiony dla użytkownika rarar. Czerwona skóra owcza. Karty oczywiście kremowe, w kratkę. 100 stron. Okładka miękka z czerwoną wyklejką. Czarna tasiemka. Tak się rozpędziłem że zrobiłem dwa :D Ten drugi jest do sprzedania - 40zł + wysyłka.

 

rarar1.jpg

 

rarar2.jpg

 

rarar3.jpg

 

 

Zrobiłem też o połowę mniejszy jako nagrodę w konkursie blogowym żony. Tylko zakładka inna bo w kwiatki i karty są czyste.

 

ev1.jpg

 

ev2.jpg

Bardzo ladnie wyszlo, juz nie moge sie doczekac kiedy go zobacze. Niestety dopiero za trzy tygodnie, wtedy tez napisze mini-recenzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Zwykłym nożykiem do tapet, linię trzymam specjalną antypoślizgową linią do cięcia. Ma ona pionową, stalową ściankę, dzięki czemu łatwiej utrzymać nóż prostopadle do podłoża.

 

Możesz zrobić zdjęcie poglądowe? Albo przynajmniej zdjęcie tej linii do cięcia? Mnie wyrównywanie tapeciakiem zdecydowanie nie szło, bo gdy próbowałam to robić, to schrzaniłam cały bok i nawet wyrównywanie papierem ściernym nic nie dało. Może, gdybym miała mniej gruby notes [był 100-kartkowy]... Teraz zanoszę do drukarni, którą mam pod ręką, gdzie przycięcie trzech boków kosztuje mnie jakieś 3-4 złote, ale może Twój patent mi oszczędzi biegania tam ;)

 

I kolejne pytanie: jak robisz zaokrąglone rogi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...