Skocz do zawartości

Temat miesiąca: Pióra Parkera


ArielN

Polecane posty

o, taki pasiasty Vacumatic to coś na co mam niezłą chrapkę :) ale oficjalnie utrzymuję że nie mogę się zdecydować na kolor ;)

ja mam nietypowego, szatańskiego można powiedzieć parkera. parkera z pentagramem.

ibN4m95I4FcSv.jpg

"jeśli Twoje dziecko pisze parkerem, to wiedz że coś się dzieje" ;)

ibikybhwdleKMz.jpg

ibbHhzIPKhqQI7.jpg

i55CaXvkbHsiB.jpg

porównanie z parkerem 51. 

iXyD4zy2dn6nC.jpg

co ciekawe stalówka ma zauważalnego flexa.

System napełniania aerometryczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to amerykańskie mają przeźroczysty spływak który bardzo mi się podoba i kiedyś sobie takiego upoluję  ;)

Nie wszystkie mają przeźroczysty spływak z lucitu. Ten spływak był tylko w początkowej serii, potem go wycofali, bo podobno źle po nim atrament spływał. Mam taki i dobrze spływa atrament. 

 

VSDSC_2139.jpg

 

VSDSC_2134.jpg

 

Podmieniłem w nim stalówkę z Vacumatika. Czy nie wygląda lepiej? ;)

 

VSDSC_2136.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Vacumatiki - miłość od pierwszego wejrzenia :) :

DSCF1280Medium.jpg

Tak jak wcześniej mnie te Vacuumatici specjalnie nie pociągały, tak to zdjęcie zwaliło mnie z nóg :o Genialne!

 

Sam Parkera posiadam jednego. I żadnego więcej kupować nie zamierzam. Chyba, że będzie ode mnie starszy ;)

q5kD8US.jpg

Ale trzeba mu oddać to, że to od niego zaczęło się moje zainteresowanie piórami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GranatowyPrawieCzarny, kupiłam pióro z zeszłym tygodniu na alle... jako dawcę stalówki, sama stalówka jest o ok. 2 zł droższa :D jego pierwotna stalówka była świetna, ale trafiła do Batmana, którego sprezentowałam Lubemu, bo tamta była tragiczna (i jeszcze tańsza...)

także szukaj, nawet niespecjalnie się wysilisz.

kolor mnie urzekł, kiedy to chyba Wujek Konis pokazał Pelikana M205 taupe... piękności i świetnie pisze. a skoro stanęłam przed dylematem parkerowskiej stalówki, czy od razu nią w rzutki grać czy coś zakombinować, to udało się trafić tak ciekawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vacumatiki wyglądają wspaniale!

 

Przeźroczysty spływak też mnie ciągnie. Pewnie maczałbym go w atramencie i gapił się jak na ogień w kominku lub rybki w akwarium.  :D 

 

Mój świeżo przybyły Parker:

 

g822.jpg

A ja myślałem, że to nabój do syfonu :P

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 25. To był mój pierwszy poważny zakup, wiele lat temu. W Pewexie kupiony. Za dolary! Mam go jeszcze do dziś i cały czas sprawny. 

 

Przez długi czas nie mogłem patrzeć na kształty tego pióra. Później, stopniowo zmieniał mi się gust, m.in. za sprawą Twojego filmiku ;)

 

A ja myślałem, że to nabój do syfonu :P

zdrówka

 

Wygląda podobnie, ale zapewniam, że działa inaczej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...