Skocz do zawartości

Przedstawiam się więc!


Czarownica

Polecane posty

Oto ja -- Czarownica. ;) Bardzo jestem ciekawa Waszych doświadczeń i przygód z piórami. Wierzę, że warto dbać o to w jaki sposób ze się ze sobą porozumiewamy i pisanie piórem także w tej przestrzeni się zawiera. Słowo raz napisane zawsze już zostawia przecież gdzieś swój ślad...witajcie! :)

Witaj - czyżby Twoja tutaj obecność znaczyła, że czarownice używają teraz piór zamiast mioteł ;-)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj - czyżby Twoja tutaj obecność znaczyła, że czarownice używają teraz piór zamiast mioteł ;-)?

Ahoj :)

Podobno nowoczesne latają na odkurzaczach ;) sabaty mają nie w górach tylko na dachach wysokich biurowców itp.

Edytowano przez kerad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stos z nią!

Mówię Wam Mości Panowie, póki czas.

Oczaruje, rzuci klątwe, skusi i będziemy te pióra kupowali do końca życia. Nigdy się nie wyleczymy.

A, jeszcze pewnikiem każe sobie cyrograf podpisać piórem, a do tego jakimś krwistym Diamine.

PS.

Ciekawe czy Ona lata na Watermanie czy na Parkerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stos z nią!

Mówię Wam Mości Panowie, póki czas.

Oczaruje, rzuci klątwe, skusi i będziemy te pióra kupowali do końca życia. Nigdy się nie wyleczymy.

A, jeszcze pewnikiem każe sobie cyrograf podpisać piórem, a do tego jakimś krwistym Diamine.

PS.

Ciekawe czy Ona lata na Watermanie czy na Parkerze?

No już, już. Odłóż, proszę, te zapałki! Czy to jest wyzwanie? Czuję się co najmniej zaintrygowana, Akszugorze. :) Czarownice taką już mają przecież podstępną naturę, że kuszą, wabią i oczarowują...a czasem mrugają swym okiem bursztynowym Tobie na powitanie. ;)

PS. Na [P]ilocie G78, jeżeli aż takie to ma znaczenie. :)

Edytowano przez Czarownica
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już, już. Odłóż, proszę, te zapałki! Czy to jest wyzwanie? Czuję się co najmniej zaintrygowana, Akszugorze. :) Czarownice taką już mają przecież podstępną naturę, że kuszą, wabią i oczarowują...a czasem mrugają swym okiem bursztynowym Tobie na powitanie. ;)

PS. Na [P]ilocie G78, jeżeli aż takie to ma znaczenie. :)

Już Cię lubię :D

Uwielbiam Czarownice i Wiedźmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witaj na forum.

Zapał (ot też kolejna zbieżność znaczeń) widzę zmalał a ja już szykowałem kiełbaski. No nic - trzeba będzie zbudować z naszej czarownicy most żeby sprawdzić czy na pewno jest prawdziwa ;-)

Mam tylko nadzieję, że nie zostanę za te pomysły zamieniony w trytona.

Cóż za gościna! Cóż za przyjęcie! I ileż tu zapału! Wprost nie mogę się doczekać. :) Witaj, M-kwadracie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...