Skocz do zawartości

Atrament forumowy PWF 2013


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 386
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kochani, Ariel pewnie roni łzy ze szczęścia (albo zacznie, jak tylko to przeczyta), a ja jestem wzruszony do głębi. Jesteście wspaniali. Serio. :)

Dodam tylko, że z moich flaszek (dwóch) możemy odciągnąć jeszcze dla Ariela 80 ml plus szkło i będzie dobrze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, Ariel pewnie roni łzy ze szczęścia (albo zacznie, jak tylko to przeczyta), a ja jestem wzruszony do głębi. Jesteście wspaniali. Serio. :)

Dodam tylko, że z moich flaszek (dwóch) możemy odciągnąć jeszcze dla Ariela 80 ml plus szkło i będzie dobrze. :)

Może niegłupim pomysłem było by wysłać ludziom z listy rezerwowej chociaż próbki atramentu zrobione z tego co deklarują użytkownicy minus ilość atramentu jaką nabędzie Ariel?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iście szlachetny czyn :) Tak zwana wysoka piona dla wszystkich, którzy zaproponowali oddanie atramentu Arielowi :)

Z mojej strony, gdyby ktokolwiek czuł że jednak zamówił więcej niż jest w stanie przerobić, bardzo chętnie odkupię nadmiar (jakąkolwiek ilość, w dzisiejszych czasach używam atramentu jedynie (albo aż) do prowadzenia dziennika), oczywiście pokrywając wszelkie koszty i wynagradzając poświęcenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :thumbup: Jestem uratowany. Wobec tego przeprowadzimy akcję podciągania PWF Blue Dream na którymś ze spotkań :ph34r:. Będzie sporo zabawy.

Tymczasem idę już szorować buteleczkę Diamine po zużytym kolorze Florida Blue. Może do czerwca (spotkanie w Warszawie) zdążę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tym samym nie będzie wykrętów, "że nie mogę, że dzieci, że urlop" tylko trzeba być i dać od siebie zaciągnąć :D

jeśli to do mnie to... nie do mnie

jakich wykretów - od poczatku lipca 2012 (data publikacji http://men.gov.pl/images/stories/PDF/KALENDARZ_r__szk__2012-2013-_2-z_term_egz.pdf) jasnym dla mnie jest, że weekend po zakończeniu roku szkolnego mnie NIE MA

na przyszły rok dokładnej daty podać jeszcze nie mogę, ale tak samo jak w tym

i tak od co najmniej 9 lat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja sie denerwuję?

masz śliczny lózowy rower, który po kołach wygląda mi na jakiś klon mojego orkana/mistrala (po zardzewiałych obręczach)

choc ja do mojego bym kendy nie załozył i umyłbym go choć trochę :P

wiec tym bardziej sie nie denerwuje ;)

edit: jeszcze jedno takiej tarczy s przodu tobym nawte nie ruszył, nawet jagbym usiat

Edytowano przez vit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Utwórz nowe...