Skocz do zawartości

Atrament forumowy PWF 2013


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 386
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Paczka z naszym forumowym atramentem dojechała bez żadnych uszkodzeń. Oto PWF Blue Dream w całej okazałości:

PWF_BLUE_DREAM_2.jpg

PWF Blue Dream

PWF_BLUE_DREAM_1.jpg

PWF Blue Dream

Kolor idealnie zbieżny z próbką publikowaną wcześniej:

PWF_Blue_Dream.jpg

Wysyłka atramentu rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu (od środy). Dokładne terminy do odbioru osobistego podamy jutro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor wygląda świetnie. Jak z właściwościami? Schniecie, strzępienie...

Tego dowiemy się od pierwszej osoby, która zrecenzuje atrament i podzieli się wrażeniami z pisania. Ja muszę poczekać na swoją butelkę do warszawskiego spotkania :) Z założenia Blue Dream ma schnąć szybko, mieć bardzo dobry przepływ (lekarstwo na pióra z opóźnionym startem i stalówki z problemem pieszczotliwie nazywanym "baby bottom effect") i zauważalnie cieniować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także pokaże jak piszą nim moje trzy pióra. Zapłaciłem za przesyłkę poczta ale jeśli jest możliwość odbioru osobistego to proszę o informację.

Jasne :) Odbiór osobisty preferowany, a różnica w kwotach (koszty wysyłki) do zwrotu.

Atrament będzie można odebrać już jutro pod bemowskim ratuszem o godz. 19:00. Chętnych zapraszam do kontaktu za pośrednictwem PW. Kolejne terminy do odbiorów osobistych do ustalenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Akurat dni wolne są dla mnie pracującymi, ale spróbujmy :)

MIejsce: Ratusz Bemowo

Czwartek 19:00

Sobota 10:00 10:40

Niedziela 20:00

Jeżeli ktoś chce odebrać atrament w tych terminach to proszę o wcześniejszy kontakt za pośrednictwem PW (prywatnych wiadomości).

Edytowano przez ArielN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część butelek jest już w drodze, a dziś wyruszają kolejne. Do poniedziałku wszystkie powinny być już wysłane.

Jeżeli ktoś chciałby odebrać atrament w sobotę to zapraszam (po wcześniejszej informacji za pośrednictwem PW) o godz. 10:40. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Utwórz nowe...