Jump to content

PWF na facebook.com


ArielN

Recommended Posts

nadrzędny argument, żeby w końcu się ucywilizować i założyć konto :D

A to konto na facebook'u jest oznaką ucywilizowania? No to trudno - jakoś tą rysę wynikającą z braku takowego będę musiał przeżyć ;-)

Co do profilu PWF to dla mnie osobiście jest to zbędne rozdwojenie bytów bo informacji i opinii szukam tu na forum gdzie są ich oryginalne wersje. Ale widzę potencjał profilu w reklamowaniu forum i szerzeniu wiedzy o piórach wśród osób które konta na forum nie mają.

Link to comment
Share on other sites

czuję się jak troglodyta jakiś, kiedy ktoś mnie pyta, jak mnie na twarzoksiążce znaleźć a ja mówię "nie mam konta", kiedy proszę kogoś o sprawdzenie informacji wydziałowych, bo roczniki rzadko zakładają fora tylko robią profile tamże, konto na nk skasowałam, od kiedy zaczęło przypominać portal randkowo-sponsorowy a ja "opiekuna" nie szukam. nie jara mnie również mieć 5tys. ludzi, skoro tylko 15 osób na ulicy się ze mną przywita. za młoda również jestem na to, żeby szukać starych znajomych, którzy wyjechali poprzez sieć, w podstawówce już większość miała komórki i można się jakoś ogarnąć :) forum lubię i chętnie czytam i jak dla mnie M-kwadrat masz rację, wystarczy tu szukać opinii z pierwszej ręki :)

Link to comment
Share on other sites

... a potem będzie mi szkoda wszystkich, którzy nabierają się na czarną śnieżynkę... a chociaż właściwie nie mam powodu do pesymizmu, wszak wszelkie ciekawe akcje warto szerzyć :) nawet, jeśli miało by to się stać modne na sezon, to i tak warto, a może akurat jacyś bardziej wierni użytkownicy się trafią :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest nilfein

Ja konta FB nie mam i mieć nie zamierzam, bo drażni mnie jego wszechobecność i nachalność. Moja Luba konto ma i po pobieżnym przejrzeniu zawartości przeraziła mnie ilość tzw. "wrażliwych informacji", jakie ludzie tam zamieszczają, nie zawsze z własnej woli (chcesz mieć cośtam, wrzuć coś o sobie). Jest to genialne narzędzie do wyłudzania info o użytkownikach, a należy pamiętać, że nie mamy wpływu na to, jak to info zostanie wykorzystane (a uwierzcie mi, że wykorzystywane jest nagminnie i to nie tylko do celów marketingowych...;)).

Smutne jest to, że aktualnie FB jest praktycznie koniecznością, jeśli się chce wypromować jakąś inicjatywę...

Link to comment
Share on other sites

Smutne jest to, że aktualnie FB jest praktycznie koniecznością, jeśli się chce wypromować jakąś inicjatywę...

cieszy mnie to co piszesz, ale IMO jesteś w błędzie

nie mam kąta, nie używam cudzego, a w wielu ciekawych imprezach regularnie biorę udział (choćby dzisiejsza masa)

da się bez tego inwigilatora

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...