Skocz do zawartości

Jakie pióro planujesz kupić w 2013 roku?


ArielN

Polecane posty

Mamy już kolejny rok i, przyznam się szczerze, mam w zwyczaju planować jakie pióra (z pewnością) kupię w ciągu 12 miesięcy. Ciężko się do tego przyznać, ale to już bardzo zaawansowana postać pióroholizmu (ewentualnie piórzej grypy).

Na 2013 rok cel jest jeden: prototypowy egzemplarz Parkera Frontiera testowo wprowadzony do sprzedaży na północy USA na kilkanaście dni. Podobno rzeczywiście istnieje, podobno ktoś go widział.

Polowanie na Migoi czas zacząć :)

PS. Zdjęcia nie załączam, bo jeszcze nikomu nie udało się sfotografować tego cuda :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dotychczas kierowałem się w planach zakupowym chęcią nabycia piór, które szczególnie mi się spodobały i wybitnie wpisały się w mój gust estetyczny. Świetnie pisze się piórem, któe w dodatku bardzo mi się podoba wizualnie.

Teraz, gdy plany te powoli się zrealizowały, nie wiem co mógłbym zaplanować jeszcze. W sumie można coś, ale zacząłem się dziś zastanawiać czy jest w tym sens. :) Trudno jest pisać non stop więcej niż pięcioma piórami. Mój zbiór (choć rejestrując się na forum miałem przekonanie, że więcej niż pięć nie kupię) zbliża się do 10-ki i już mam wyrzuty, że niektóre egzemplarze przez jakiś czas leżą nieużywane.

Tak chyba dla zaspokojenia próżności mógłbym jeszcze przemyśleć zakup pióra Graf von Faber Castell (np. Classic Ebony) czy, co od dawna chodziło mi po głowie, ale ceny skutecznie odstraszały, pióa Conway Stewart, powiedzmy Wellingtona.

Na szczęście Montblanc mi się nie podobają i choroba zwana MB149 mi nie grozi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...