Skocz do zawartości

Pióro do 100zł


Polecane posty

Witajcie 

Poszukuje pióra do max 100, 120zł o stalówce f. Chciałbym by uchwyt był raczej matowy, żeby się pióro nie ślizgało i dobrze w dłoni trzymało. Mam na oku dwa modele watherman allure i kaweco classic sport i nie wiem co wybrać a może coś innego ciekawego ktoś poleci? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allure bym odpuścił. Kaweco mam zawsze przy sobie ze względu na wagę i rozmiary. Jest zakręcane więc mam pewność, że się nie otworzy w kieszeni. Dobre do szybkich notatek w terenie. Na biurko nie polecam. Średnio wygodne przy dłuższym pisaniu, żeby pisać trzeba odkręcić i nałożyć skuwkę na korpus, jeżeli trzeba to robić kilkukrotnie jest to męczące. Pilota MR używam najczęściej. Skuwka na klips szybko się otwiera i zamyka, dobrze leży w dłoni, dobrze wyważone bez konieczności zakładania skuwki na korpus, stalówki dobrej jakości piszą jak cienkie F, startuje od razu. Jedyny mankament to uskok pomiędzy korpusem a sekcją. Mi nie przeszkadza ale niektórym tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te pieniądze co chcesz wydać kup sobie Lamy al-star. Do 120 zł to nawet z kilkoma  atramentami kupisz.(jest taki w Polsce sklep internetowy z darmową wysyłką powyżej 100zł, w którym choć opisy są po polsku, to są tak fascynujące, jak te tworzone przez Chińczyków nie mających zielonego pojęcia o języku polskim).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...