Skocz do zawartości

Dzień dobry, nowa osoba w towarzystwie kłania się!


MichalF

Polecane posty

Hej, na forum i w temacie piór wiecznych jestem stosunkowo nowy. Od lat siedzę w hobby zegarków (mechanicznych i nie tylko), które rozwinęło i poszerzyło się o wszelakie noże i przedmioty EDC. Pewnego dnia skusiła mnie oferta pióra (Kaweco Liliput Copper), a potem Retro 51 Tornado Lincoln. Zachęcony i zarażony nowym bakcylem postanowiłem wgryźć się w świat vintage i fleksów, co zaowocowało trzecim nabytkiem - pięknym, zielonym Parkerem Duofold Junior z Aerometrikiem, który okazał się bardzo wdzięczny jeśli chodzi o początki różnicowania grubości linii. No i tak... wpadłem. Kolejna pasja, która cienką ma granicę z nałogiem - ponad 10 piór na stanie i coraz bardziej doprecyzowane preferencje. :)

Mam nadzieję sporo się tutaj nauczyć, skorzystać z opinii bardziej doświadczonych i doinformowanych forumowiczów, których na pewno tutaj nie brakuje. Nie omieszkam podzielić się nie raz własnymi doświadczeniami i próbkami pisma, które staram się przy okazji tej nowej pasji doskonalić i rozwijać!

Witam!
- Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...