Jump to content

Hypercolors


Stafil

Recommended Posts

Właśnie złożyłem zamówienie na ten atrament. Zobaczymy :). To chyba jest drugi polski inkaust obecny na rynku. Ostatnio widziałem recenzję KWZ na kanale Figboots of Pens. Zrobiła się z tego mała promocja Polski.  Atrament, kino, kolory - taka opowieść :). Piórowa. 

 

Link to comment
Share on other sites

Mam cztery atramenty Hypercolors (Nb, O, Cu i Os) od czasu ostatniego Pen Show. Uważam, że firma mogła jeszcze nad nimi trochę popracować zanim wypuścili je w świat. Już po jakimś miesiącu w jednym był atramentowy glut, a w innym pływały białe kropki. Nie wiem, czy oni je produkują sami, czy komuś zlecają ale jak dla mnie trochę fuszerka. 

Polecam recenzje @Martixx (O, Os, Nb, Cu);)

Link to comment
Share on other sites

Może coś się przez te kilka miesięcy zmieniło, ale ja na Pen Show zakupiłem Au i jestem zawiedziony jego właściwościami. Po wstrząśnięciu i odstawieniu drobinki całkowicie osiadają w ciągu 2 minut, może maczanką da się tym pisać, ale w moich wiecznych piórach się nie sprawdza – drobinki osiadają w konwerterze i spływaku, a piszemy czystą bazą.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak - mają bardzo ładne kolory i zachowują się dobrze, poza tym że rosną w nich dziwne rzeczy - w jednym najprawdopodobniej pleść, w drugim jakieś gluty. Jak trafi wam się bezproblemowa butelka to fajnie a jak nie, to nie będziecie raczej zadowoleni. Jeśli coś z tym zrobili albo zrobią w przyszłości to będą to naprawdę fajne atramenty. Z brokatowych mam Cu i rzeczywiście, brokat dosyć szybko opada, ale raczej nie bardziej niż w atramentach brokatowych Diamine. Trzeba pomerdać piórem i brokat leci.

Dzięki za reklamę @alrun ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...