Skocz do zawartości

Hypercolors


Stafil

Polecane posty

Właśnie złożyłem zamówienie na ten atrament. Zobaczymy :). To chyba jest drugi polski inkaust obecny na rynku. Ostatnio widziałem recenzję KWZ na kanale Figboots of Pens. Zrobiła się z tego mała promocja Polski.  Atrament, kino, kolory - taka opowieść :). Piórowa. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cztery atramenty Hypercolors (Nb, O, Cu i Os) od czasu ostatniego Pen Show. Uważam, że firma mogła jeszcze nad nimi trochę popracować zanim wypuścili je w świat. Już po jakimś miesiącu w jednym był atramentowy glut, a w innym pływały białe kropki. Nie wiem, czy oni je produkują sami, czy komuś zlecają ale jak dla mnie trochę fuszerka. 

Polecam recenzje @Martixx (O, Os, Nb, Cu);)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś się przez te kilka miesięcy zmieniło, ale ja na Pen Show zakupiłem Au i jestem zawiedziony jego właściwościami. Po wstrząśnięciu i odstawieniu drobinki całkowicie osiadają w ciągu 2 minut, może maczanką da się tym pisać, ale w moich wiecznych piórach się nie sprawdza – drobinki osiadają w konwerterze i spływaku, a piszemy czystą bazą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - mają bardzo ładne kolory i zachowują się dobrze, poza tym że rosną w nich dziwne rzeczy - w jednym najprawdopodobniej pleść, w drugim jakieś gluty. Jak trafi wam się bezproblemowa butelka to fajnie a jak nie, to nie będziecie raczej zadowoleni. Jeśli coś z tym zrobili albo zrobią w przyszłości to będą to naprawdę fajne atramenty. Z brokatowych mam Cu i rzeczywiście, brokat dosyć szybko opada, ale raczej nie bardziej niż w atramentach brokatowych Diamine. Trzeba pomerdać piórem i brokat leci.

Dzięki za reklamę @alrun ❤️ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...