Skocz do zawartości

Jakie będzie Twoje kolejne pióro?


Lena

Polecane posty

  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A ja sam nie wiem co, bo z jednej strony to Visconti Divina :rolleyes: , z drugiej ptaszki dwa mi się marzą,…  :rolleyes:, to znaczy lizard i toledo, a z trzeciej to WM serenite… i sam nie wiem co z tym fantem zrobić,… :unsure: może ktoś z bardziej doświadczonych współzakażonych piórozą pomoże…  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sam nie wiem co, bo z jednej strony to Visconti Divina :rolleyes: , z drugiej ptaszki dwa mi się marzą,…  :rolleyes:, to znaczy lizard i toledo, a z trzeciej to WM serenite… i sam nie wiem co z tym fantem zrobić,… :unsure: może ktoś z bardziej doświadczonych współzakażonych piórozą pomoże…  ;)

 

Kup Batmana ;)

montegrappa-batman-1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sam nie wiem co, bo z jednej strony to Visconti Divina :rolleyes: , z drugiej ptaszki dwa mi się marzą,…  :rolleyes:, to znaczy lizard i toledo, a z trzeciej to WM serenite… i sam nie wiem co z tym fantem zrobić,… :unsure: może ktoś z bardziej doświadczonych współzakażonych piórozą pomoże…  ;)

Jeśli chodzi o Divinę, to sam walczę ze sobą :lol:. W wersji kolorowej jest piękna, a dodatkowo to napełnianie :wub: . Toledo świetny wybór w wersji M900, M700 jest jakiś (jak dla mnie) za mały. Lizard ciekawy, ale na trzecim miejscu ;). A o Serenite... zapomnij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Divinę, to sam walczę ze sobą :lol:. W wersji kolorowej jest piękna, a dodatkowo to napełnianie :wub: . Toledo świetny wybór w wersji M900, M700 jest jakiś (jak dla mnie) za mały. Lizard ciekawy, ale na trzecim miejscu ;). A o Serenite... zapomnij.

No, to pomogło, na dzień dzisiejszy ciężko kogoś kto serenite poleci znaleźć… A divinę to taką limitowaną z cyrklem chciałem... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie to juz Dziadek Mróz przychodzi :P taki to ten wschód :P

no tak, na Ukrainie przychodzi św. Mikołaj, ale Lublin bliżej Białorusi, a tam: Дед Мороз раздает подарки.

 

 

A u nas i pod Choinkę i na Mikołaja! A co! :D

 

 

normal_Bierut-Miko%C5%82aj.jpg

 

Co prawda to nie moje czasy, ale ja tam się boję już samych zdjęć...

Pewnie z KGB :P

podobne okulary miał Wolski z Informacji Wojskowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś, coś może powiedzieć z własnego doświadczenia o pelikanie 625 souverän transparentna oberżyna…  :hmm1:

Gdzieś jest o tych modelach na forum.

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/1258-pelikan-m625-dunkelrot/?hl=%2Bpelikan+%2B625

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/51-jakie-pi%C3%B3ro-dzisiaj-kupi%C5%82e%C5%9B/page-30

Co prawda nie mam oberżyny, ale niebieski i czerwony M 625 są bardzo podobne.

fab2b0ab5bcc949d.jpg

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konis, dzięki…  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...