Skocz do zawartości

Jakie będzie Twoje kolejne pióro?


Lena

Polecane posty

Konis, a jak ci się nimi pisze?... Warte grzechu... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie wiem co jest dla Ciebie " warte grzechu". :)

Wyglądają te pióra jak "milion dolarów" i pisze się nimi jak każdym współczesnym Pelikanem, czyli poprawnie i miło.

Osobiście jedna wolę pisać Pelikanami wyprodukowanymi przed 1960 rokiem. Stalówki miały wtedy inną charakterystykę.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest dla Ciebie " warte grzechu". :)

Wyglądają te pióra jak "milion dolarów" i pisze się nimi jak każdym współczesnym Pelikanem, czyli poprawnie i miło.

Osobiście jedna wolę pisać Pelikanami wyprodukowanymi przed 1960 rokiem. Stalówki miały wtedy inną charakterystykę.

zdrówka

 

Święte słowa. Święte słowa. Słuchajcie wujka Konisa. On wie co mówi!

(podkreśliłem ważny fragment)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrze poinfomowanego źródła słyszałem, że Mikolaj mi przyniesie Parkera Duofold, a  54 przy nazwie to chyba rok :) . Nie wiem jaki dokładnie ten Duofold, bo spojrzałem z ok. 5 metrów i widziałem przez ramię Mikołaja jak kupował na allegro.  :D

 

Ogólnie rzecz ujmując nienawidzę wiedzieć co dostanę ale teraz jakoś się cieszę - bo mam nadzieję, że to dla mnie  :D

 

Może nawet Mikłołaj zakupił tego Parkera od kogoś z Szacownego Grona Użytkowników tego forum?  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kochany, za dużo tych oszczerstw :P

Przykłady, ŻONDAM przykładów!

No to weźmy pierwszy z brzegu: M400, problemy z jakością wykonania (lubi rozejść się na części składowe bez używania przemocy), stalówki na papierze wydają jakieś okropne dźwięki (coś jak "strasz" metal :P) to juz chinole piszą bardziej muzykalnie. 

I w niektórych te okropne zielone paski (tak, tak też je mam, ale i tak są beznadziejne).

Ale fakt, piszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to weźmy pierwszy z brzegu: M400, problemy z jakością wykonania (lubi rozejść się na części składowe bez używania przemocy), stalówki na papierze wydają jakieś okropne dźwięki (coś jak "strasz" metal :P) to juz chinole piszą bardziej muzykalnie. 

I w niektórych te okropne zielone paski (tak, tak też je mam, ale i tak są beznadziejne).

Ale fakt, piszą.

Chyba przesadzasz, albo piszesz jakimś złomem. :P

(zdjęcie wionowajcy) !

Mam coś koło 50 sztuk Pelikanów i żaden nie wydaje okropnych dźwięków.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój M200 też skrzypi z 4001 black i nawet długo leżeć nie musi, coś w tym musi być. 

 

Stawy Ci skrzypią od reumatyzmu :P

 

Nie mam co prawda, tylu ptaszorów co wujek Konis, ale żaden (włącznie z tak perfidnie zniesławioną M400, przez niejakiego Pana_Q z Krainy Deszczowców) nie skrzypi, nie piszczy, nie zgrzyta i nie rozpada się na czynnki różne (w tym pierwsze).

O.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezła dyskusja się wywiązała,… :hmm1: ale cóż jednego ptaszora mam  w stanie prawie letalnym ale dalej daje mu szansę, że kiedyś będzie na… na… nogach? stał…  :) vide: http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/3984-ptaszek-ze-złamanym…-no-właśnie-czym/

Mój nigdy nie skrzypiał choć trochę latek miał,… a właściwie to ma… Przechodząc do sedna, z czysto statystycznego punktu widzenia większe prawdopodobieństwo reguły a nie wyjątku, widzę w opinii Konisa i jakiegoś ptaszorka pod choinkę poproszę... :D

 

Tylko sam jeszcze nie wiem jakiego… Jakieś sugestie?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne oryginały :P

Zdjęcie zrobię wieczorem, a w tym modelu mam nawet dwóch winowajców.

51ak.jpg

 

...(włącznie z tak perfidnie zniesławioną M400, przez niejakiego Pana_Q z Krainy Deszczowców) nie skrzypi, nie piszczy, nie zgrzyta i nie rozpada się na czynnki różne (w tym pierwsze).

O.

 O innych wadach innych modeli łaskawie nie piszę... na razie :P

 

 

Mój M200 też skrzypi z 4001 black i nawet długo leżeć nie musi, coś w tym musi być. 

 Noooo właśnieeee :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...