Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wiem, jak wygląda Pelikan 400. Jednym takim od miesięcy codziennie piszę. Mimo to kupiłam i się zdziwiłam, gdy przyszedł. Jakiś większy, spiczaste zakończenie skuwki, dupka zaokrąglona. Zaglądam do przewodnika w internecie i widzę, że to jak nic jest 400NN. No bywa. Jak się zbytnio ufa słowu pisanemu, zamiast patrzeć własnymi oczkami, to takie niespodzianki się zdarzają (na usprawiedliwienie sprzedającego mogę rzec, że na ringu skuwki imprint głosi: Pelikan 400). Na zdjęciu Pelikan 400NN w towarzystwie Pelikana 400.

gallery_2551_108_48499.jpg

 

 

 

Dla podniesienia wagi zakupu i wiekopomnej chwili dodam, że Iza kupiła tegoż Pelikana tylko dlatego, iż dwóch dżentelmenów zapomniało o aukcji :P

Ma dziewczyna szczęśćie. Gratulacje!

Ja również uważam, że 400NN jest ładniejszy/zgrabniejszy niż P400 :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślę: ten Pelikan bardzo mi się podoba, więc póki co nie będę się z nim rozstawać :) Marzył mi się żółwik, więc nie przyglądałam się zbytnio innym detalom. Pięknie, miękko pisze, lekko fleksuje. A kolegom, którzy zapomnieli licytować, w tym miejscu składam głęboki ukłon i przy okazji stawiam kawę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu odważyłem się na pióro powyżej mojej górnej granicy cenowej. Naczytałem/naolgądałem się recenzji (w tym miejscu dziękuję Arielowi i Alverynowi za recenzję Pilota 74 Custom na forum) i kupiłem Pilota 74 Custom w kolorze niebieskim, ze stalówką F. I do kompletu zamówiłem przez zakup grupowy Visvamitry atrament Diamine Sargasso Sea ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...