Skocz do zawartości

Dobry wieczor :)


foxy

Polecane posty

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

bo na przykład weźmy tego biedaczka Ferdynanda. źle się dla niego skończyła wycieczka do Sarajewa.

a podobno gdyby szofer arcyksięcia nie zapomniał GPS'u, to nie pomyliłby ulicy i nie wjechałby wprost na Gawriło Principa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymbardziej jestem zdziwiona z uwagi na dzien, roboczy ;P

jeśli dobrze pamiętam, to byłą noc z piątku na sobotę, więc jaki dzień roboczy?

kurczę! flagę zapomniałem zdjąć po święcie. mam nadzieję, że dzielnicowy Parys łaskawym będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

proszę bardzo, cała przyjemność po mojej stronie. zwłaszcza, że cały weekend sączyłem malinówkę (za dużo śluzów przeszło do nalewki). w ciemni zamiast zapachu hydrochinonu, fenidony, tiosiarczanu amonu i kwasu cytrynowego unosi się zapach malin i spirytusu. chyba zmienię hobby, zwłaszcza że w tym osadzie, który się zbiera na sączku jest uwięzione nieco alkoholu. tak czy siak, zostało mi jeszcze około litra malinówki, trzy i pół litra krupniku i litr absyntu, także tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo, cała przyjemność po mojej stronie. zwłaszcza, że cały weekend sączyłem malinówkę (za dużo śluzów przeszło do nalewki). w ciemni zamiast zapachu hydrochinonu, fenidony, tiosiarczanu amonu i kwasu cytrynowego unosi się zapach malin i spirytusu. chyba zmienię hobby, zwłaszcza że w tym osadzie, który się zbiera na sączku jest uwięzione nieco alkoholu. tak czy siak, zostało mi jeszcze około litra malinówki, trzy i pół litra krupniku i litr absyntu, także tego.

Przypomnij, ile km jest do Rzeszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absynt, fuj!!!

Malinoweczka za to mmmm  :wub: Chociaz za daleko mam, zeby w ogole sprobowac... Tylko smaka narobiles!

 

Co do weekendu, nieoczekiwanie zalkoholizowany ale w wyjatkowo kulturalny sposob:)

Edytowano przez foxy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...