Skocz do zawartości

Dobry wieczor :)


foxy

Polecane posty

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

tussipect jest produkowany cały czas, tyle że zmieniła się dostępność, z OTC na Rx, także tego. a zmieniła się, bo zaczęli raportować zgony po przedawkowaniu efedryny, ale nie u nas, tylko w SZA. a skoro bez recepty nie kupi tussipectu, więc się małolaty przerzuciły na "dopalacze", a na tym odcinku coś zakazy nie działają. już prościej zakazać produkcji kiełbasy, niż skutecznie walczyć z "dopalaczami". także tego.

 

aczkolwiek jeśli o mnie chodzi, to takie rzeczy powinny być dostępne dla dorosłych i oprócz antybiotyków (z kilkoma innymi wyjątkami) leki powinny być bez recepty. wóda równie twarda, a dostępna na każdym kroku przecież.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj jest? :D  Jak ja jego smak lubiłam!

 

Dopalacze... ciężki temat, słyszałam skrajnie różne opinie, a swojej do końca nie mam, chyba za mało o nich wiem.

 

Co do dostępności rbit9n, mogę się zgodzić, tylko za tym chyba większa "polityka" siedzi... :wacko: 

Co do wody ognistej, napiszę jedynie - niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopalacze to normalne narkotyki, z tą różnicą, że nie sprzedaje ich salesman pod szkołą podstawową, tylko w sklepiku dla kolekcjonerów. ich skład jest mocno wątpliwy i mam tu na myśli nie tylko skład pod kątem narkotycznym, ale i zanieczyszczeń metalami, sporami i innymi. tak czy siak, mimo wojny z dopalaczami nadal można je kupić i nadal się małolaty śmiertelnie trują, bo u nas niestety taka egzekucja prawa. a poza tym ponoć inaczej się nie da. a w takich Czechach jak chciał tam wejść król dopalaczy zaraz uchwalili ustawę delegalizującą takie używki, jego aresztowano i skazano. także tego. 

 

no nic, chyba sobie walnę koktail z tusipectu i pini, bo czuję, że dziś w robocie będzie nuda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za doedukowanie, znikome pojęcie miałam i pewnie jakoś szczególnie zgłębiać tajników tych używek nie będę... Ale zawsze lepiej zdziebko więcej wiedzieć :)

Buahahaha, nie lepiej jakiś owocowy? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...