Skocz do zawartości

Dobry wieczor :)


foxy

Polecane posty

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

szczęście... nic mnie nie łechce. też mi szczęście.

A może Ty jesteś tak gruboskórny? :P

Tak chodząca znieczulica :o 

 

Fajny masz avatar, kawa!

 

 

 

A widzisz.... Tak mi się przypomniało niedobór dopaminy skutkuje też przykrą chorobą...

Edytowano przez foxy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że brat mi wysłał zdjęcie samej plakietki - zidentyfikowałam, wygugliłam i wrzucam Wam zdjęcie obrzydlistwa - Czerwona Wróżka...

absinthe-couperose.jpg

I że niby nie istnieje, haaaaa  B)

a propos, trochę mnie wczoraj żołądek katował. wypiłem więc 30ml domowego absyntu i dolegliwości ustąpiły, jak ręką odjął. a i na mózgu zrobiło się lżej.

 

 

Welcome to the club.

nie chciałbym być członkiem klubu, który chciałby mieć taką osobę jak ja, za członka.

 

 

A może Ty jesteś tak gruboskórny? :P

Tak chodząca znieczulica :o 

 

Fajny masz avatar, kawa!

 

 

 

A widzisz.... Tak mi się przypomniało niedobór dopaminy skutkuje też przykrą chorobą...

po pływających fusach wnoszę, że to herbata, najprawdopodobniej junan. no tak, co zaoszczędzę (czy aby na pewno?) za młodu, to na starość wydam na leki. karbidopa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, widziałam albo chciałam tam widzieć kawę ;)

 

Po absyncie Ci przeszło?  :huh: 

 

Niekoniecznie, nie bądź takim pesymistą, może będziesz zdrów jak koń  :P 

to stare zdjęcie. chyba sprzed półtora roku, wtedy zdarzało mnie się pić herbatę. teraz nie piję herbaty. co innego kawa.

 

ano przeszło. wszak tinctura absinthii to klasyczne remedium stomachicum, a że w absyncie jest jeszcze kilka innych składników, także tego. poza tym ja żeby osiągnąć odpowiednie stężenie tujolu, opierałem się na przepisie na nalewkę piołunową z Farmakopei Polskiej III i IV. lepsza by była tinctura amara, ale skąd wziąć perykarp pomarańczki gorzkiej? no i w sumie nalewka gorzka nie robi lżej na mózgowiu.

 

od razu pesymistą. realistą, albo nawet regalistą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...