Skocz do zawartości

Cześć!


PolishPROGamer

Polecane posty

Nazywam się Darek i chodzę do 2 klasy gimnazjum. Przygodę z piórami wiecznymi wznawiam po zakończeniu jej w 3 klasie podstawówki :P. Tam większość pisała "dziecięcymi" piórami za kilka złotych (był nakaz), mając w zapasie pióro Lambo FANTAZYJNE :D. Ja byłem małym wyjątkiem, pisałem metalowym Parkerem za około 60 złotych (Jotter na 99%, pewnie dalej gdzieś w domu zagubiony). Oczywiście mając w zapasie pióro Lambo za 3 złote z marketu, gdyż naboje Parkera był drogie, więc napełniałem je strzykawką atramentem z nabojów... 2-3 złote za 30 sztuk, ale jak się w czasie lekcji skończyło to trzeba było czymś pisać :P. Luksusem jednak było jednorazowe pióro "żelowe", które miały dosyć spory zapas właśnie żelowego atramentu, starczało na kilka tygodni i miało lakierowaną na złoty stalówkę. Kiedy poszedłem do 4 klasy przerzuciłem się na długopisy, jak niemal wszyscy. Ci, którzy na początku się ostali też się po czasie przesiedli. W 1 gimnazjum wypisałem jedno wcześniej wspomniane żelowe, ale miłość do piór wtedy nie wróciła. Wróciła parę dni temu. Otóż skończyły się długopisy, a ja znalazłem pióro Lambo i atramenty. Przeciekało, próbowałem uszczelnić klejem do plastiku, ale nici - dalej strasznie plamiło ręce. Ale byłem zaskoczony tym, jak ładnie tym piszę (kiedyś wstawię moje porówanie między piórem a długopisem) i jak gładko sunie po papierze (xD, na forum ma to opinię "śmiechu na sali" - no... sekcja jest w końcu pęknięta i przecieka, więc...) :wub:. Na następny dzień... poleciałem do marketu i wyszedłem z piórem PaperMate Reynolds za kilka złotych i paczką tanich atramentów za 3 złote. Ale to nie wystarczało. Trafiłem na to forum, wszedłem w "Pióro forumowe 2016" i zakochałem się od pierwszego wejrzenia w TWSBI Eco. Zrobiłem mały research, postawiłem na lepszy model TWSBI 580. Kasę mam i zamierzam za niedługo zamówić. Od razu z jakimś etui, coby ochronić je przed trudnymi warunkami panującymi w gimbazie oraz z atramentami lepszej jakości. I na tym poprzestać, przynajmniej do czasu, aż będę miał porządną pracę - naczekam się. Kasę wolę wydawać na elektronikę - wiele drogich (jak na mój budżet) piór nie ułatwi w końcu życia tak, jak różne gadżety (w znacznej części DIY). Ok, koniec historii mojego życia. Pozdrawiam  ;) 

Edytowano przez PolishPROGamer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...