Skocz do zawartości

Witam z Podlasia.


Topaz

Polecane posty

Witam wszystkich uczestników Forum.

 

Piórami piszę od dziecka, czyli już długo :), lubię i wszystkim znajomym polecam i rekomenduję. Były oczywiście przerwy w pisaniu piórami, ale zawsze były w pobliżu. Piór do tej pory nie zbierałem z nastawieniem na kolekcjonowanie, ale mam ich kilka....

Zawodowo stykam się często z poligrafią, więc postaram się rozszerzyć Forum o aspekt "papier a pióro". Z wykształcenia zaś jestem biologiem, więc aspekt "doświadczenia wszelakie" mam we krwi, i chętnie wezmę udział i pomogę w prowadzonych badaniach i testach. 

 

Jestem otwarty na wszelkie propozycje mimo, że pracuję zawodowo i czasami czasu brakuje na...pisanie.

 

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj :)

 

Nie wiem czy Siedlce to teraz jeszcze Podlasie, ale spędziłem tam pięć lat pięknego życia. Troszkę też chodziłem po okolicach Siedlec i turystycznie i z przyjaciółmi ornitologami (ale z ptaków to odróżniam tylko wróbla od wrony i odwrotnie ;)). Bardzo piękne okolice i tam  się czuje Polskę. Zawsze stawałem zdumiony i poruszony w miejscu jakiegoś wydarzenia czy np. Dworku Norwida czy miejsce bitwy pod Iganiami, czy pałac który służył jako szpital powstańcom. Na Dolnym Śląsku tego było jednak brak, uwarunkowania historyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za dobre słowa na początek mojej aktywności. Kilka lat obserwował Foru, w końcu zdecydowałem się przyłączyć.

 

Wąsaty, mam na myśli testy i doświadczenia różnych piór (a właściwie stalówek) i różnych atramentów na różnych podłożach. Poczynając od "zeszytu w kratkę" z kiosku, po uznane marki popularne, marki (papiery, notesy, bruliony itp) dedykowane dla pisania piórami. Zauważyłem, że jak mi jakieś pióro i atrament pasuje w codziennym użytkowaniu (papiery biurowe z drukarek 80g Antalis, Mondi itp.) to w domu na "lepszym" papierze czasem coś mi nie pisze tak, że mam ochotę pióro wyrzucić (sprzedać).

Może w przyszłości oprócz Pióra Forumowego będzie wybierany Papier Forumowy Roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj - Kraków tez pozdrawia Podlasie serdecznie.

Papier Forumowy Roku to moim skromnym zdaniem świetny pomysł.

Przy czym oczywiście trzeba by wybrać wersję tę super-hiper najwspanialszą

i do tego papier na co dzień...

Ciekawy pomysł...

Edytowano przez MarcinEck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier Forumowy Roku to moim skromnym zdaniem świetny pomysł.

Przy czym oczywiście trzeba by wybrać wersję tę super-hiper najwspanialszą

i do tego papier na co dzień...

Ciekawy pomysł...

 

Nie mnie, "nowemu" wychodzić z taka propozycją, ale może któryś ze starszych stażem kolegów pomyśli nad "nową świecką tradycją" i ustanowi oprócz Pióra Forumowego Roku i Atramentu Forumowego Roku, nowa kategorię.

Nie ukrywam, że forum czytywałem właśnie ze względu na szukanie opinii nie sprzedających pióra firm (co może prowadzić do braku obiektywności) a użytkowników. I jak często kierowcy sugerują się Car Of The Year, czy przy wyborze filmu ile Oscarów dostał, to może pomorze to komuś wybrać pióro, atrament i papier zwykłym miłośnikom. 

 

No i ten prestiż i nobilitacja...chociaż to już żartem piszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...