Skocz do zawartości

Nowe kałamarze Diamine


visvamitra

A  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy nowe kałamarze są, Twoim zdaniem, ładniejsze od starych?



Polecane posty

Na Fountain Pen Network pojawiła się informacja, że Diamine zmienia design dużych kałamarzy. Więcej informacji znajdziecie w wątku założonym przez Chrissy. Z tego wątku pochodzą też prezentowane niżej zdjęcia.


 


W telegraficznym skrócie: decyzja wynika z ograniczonej dostępności starych butelek. 


 


Kluczowe zmiany: 


  • Nowe kartoniki zapożyczają design z serii Shimmetastic. Zaletą - dla mnie - jest to, że na etykiecie pojawi się nie tylko nazwa, ale i pasek pokazujący kolor
  • Czarna plastikowa zakrętka zostanie zastąpiona złotą i metalową. Mnie się to złoto nie podoba.
  • Żebrowanie na butelce zostało zastąpione "wypustkami". Wolałem starszą butelkę. 

 


fpn_1469633111__diamine_inks_0016.jpgfpn_1469633160__diamine_new_packaging_00fpn_1469633219__diamine_new_packaging_00fpn_1469633538__img_0797_0019a.jpg


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia w stosunku do tych nowych buteleczek. Z jednej strony metalowy korek z pewnością jest trwalszy niż  plastikowy. Z drugiej strony ten plastikowy przypomina mi korek do Visconti, który bardzo lubię Zmiana etykiety na plus, podoba mi się zdecydowanie bardziej niż to co było do tej pory. Tak samo jak opakowania papierowe. Butelka jest według mnie niestety porażką, te wypustki niestety do mnie nie przemawiają- wolę żebrowane buteleczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...