Skocz do zawartości

Dzień dobry!


gribol

Polecane posty

Witam wszystkich użytkowników forum.

Mam na imię Tomasz i obecnie pracuję w pewnym biurze w Olkuszu. Moja przygoda z piórem zaczęła się w podstawówce. Miałem straszne tanie i badziewne chińskie pióro marki n/n w kolorze zielonym, które chlapało, kleksiło i ogólnie było straszne, a na dodatek miałem przez nie zawsze ręce w atramencie. Potem przez kilkanaście lat nie pisałem piórem, gdyż wydawało mi się to niewygodne, chociaż sentyment do pióra zawsze we mnie pozostał. Kilka lat temu dostałem od żony w prezencie pióro Regala, które leżało bezczynnie w szafie. W grudniu otrzymałem w prezencie od znajomych Duke 929 na tłoczek i tak strasznie mi się ponownie spodobało pisanie piórem, że dostałem nieziemskiej zajawki na pióra wieczne i atramenty, i w chwili uniesienia (i oczywiście w najgłębszej tajemnicy przed najdroższą żoną) kilka dni temu dokupiłem FC E-Motion Birnbaum stalówka M z kilkoma kolorami atramentu GvFC. Teraz w biurze mam czas, żeby mieć trochę przyjemności z życia i pobawić się w pisanie piórem. Mam nadzieję, że jak trochę się dorobię, to będę miał pieniądze na zakup kolejnych przedmiotów rozpusty (cytuję: "kolejne niepotrzebne zabawki") w postaci piór i atramentów (bardzo spodobała mi się seria Pilot Iroshizuku).

Moja przygoda z piórami dopiero się rozpoczyna!

 

Pozdrawiam wszystkich

Tomasz

 

P. S. Jednocześnie w tym miejscu chciałem bardzo mocno podziękować KWZ Ink za pomoc udzieloną mi w rejestracji na tymże forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...