Skocz do zawartości

Visconti Merry-go-Round for Meyer


Mariusz888

Polecane posty

"Powrót do dzieciństwa to dobre określenie modelu Visconti, który to mam okazje Wam zaprezentować. Na bazie klasyki tej marki, tzn. modelu Rembrant powstało pióro, roller oraz długopis, które poprzez kolorystykę, ma kojarzyć się z dzieciństwem.

Model stworzono przy współpracy z Fundacją Merry-go-Round, a celem tego przedsięwzięcia było wsparcie na rzecz Dziecięcego Szpitala Onkologicznego Meyer`a we Florencji. Większa część dochodu ze sprzedaży tej serii przeznaczona ma zostać na zakup nowego sprzętu medycznego i rozwój badań naukowych.

Jak już wspomniałam bazą dla pióra jest model Rembrant. To co zostało zmienione to przede wszystkim kolorystyka. Korpus i skuwkę wykonano z żywicy roślinnej w kolorach żółtym, niebieskim, czerwonym oraz pomarańczowym, które „przypadkowo” wymieszane, mają naśladować rysunki pastelami i markerami, wykonywane przez dzieci. Dzięki zastosowaniu różnobarwnej żywicy każdy model ma indywidualny układ kolorowych pasm."

 

Czytaj całość

 

visconti_merry_go_round_sm-5.jpg

 

visconti_merry_go_round_sm-2.jpg

 

visconti_merry_go_round_sm-4.jpg

 

visconti_merry_go_round_sm-8.jpg

 

visconti_merry_go_round_sm-11.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podoba! :)

Tylko jeżeli chodzi o cenę, to mam poważne wątpliwości czy na polskie warunki jest realna jak na pierwsze pióro dla dziecka. Może w Italii tak, ale u nas nawet dla większości "dużych" użytkowników jego cena będzie zaporowa ;)

P.S. Wiem, że to Visconti, niemniej jednak...

Edytowano przez wkamil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne jest model dla dzieci, których rodzice posiadają Visconti Peau D'Ange Royale

 

To nie zupełnie jest pióro dla dzieci,...

 

no chyba, że...

 

kupiliśmy w Mordorze koleżance z okazji pewnej...

 

i pisze nim codziennie, bez narzekania, że dla dziecka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...