Jump to content

I tak mnie w sumie znacie xd

Anje
 Share

Recommended Posts

Miałam już tu wątek gdy szukałam pióra dla siebie. Myślałam, że raczej będzie tak, że kupię pióro i zapomnę, ale nie, pióra uzależniają. Przez to wpadłam na pomysł reformowania nauczycieli. Nie, nie będę im tłumaczyć, że tylko pisanie piórem ma sens :) Kupiłam zielony atrament, bo stwierdziłam, że nie będę się stosować do niezapisanych zasad, ale na wszelki wypadek wybrałam ciemny kolor. Lepiej nie zszokować za bardzo biednych nauczycieli, jeszcze coś im się stanie... Niestety decyzję o zakupie podjęłam pod koniec roku szkolnego, więc niestety muszę czekać do nowego roku :(

Guest Andrew

Cześć :) Polecam kupić małą flaszkę najbardziej wściekłego różu jaki się znajdzie - tak na wszelki wypadek jakby zielonym zabronili pisać :D

Witaj :)

Miałam już tu wątek gdy szukałam pióra dla siebie. Myślałam, że raczej będzie tak, że kupię pióro i zapomnę, ale nie, pióra uzależniają. Przez to wpadłam na pomysł reformowania nauczycieli. Nie, nie będę im tłumaczyć, że tylko pisanie piórem ma sens :) Kupiłam zielony atrament, bo stwierdziłam, że nie będę się stosować do niezapisanych zasad, ale na wszelki wypadek wybrałam ciemny kolor. Lepiej nie zszokować za bardzo biednych nauczycieli, jeszcze coś im się stanie... Niestety decyzję o zakupie podjęłam pod koniec roku szkolnego, więc niestety muszę czekać do nowego roku :(

Nauczyciele w pewnym stopniu są już zreformowani ;)

Nie wiem, czy ja przeżyję wściekły róż :D

Ja już też jestem śniada (a listów nie mam do kogo pisać).

jak będziesz czytać forum w wersji pełnej, zobaczysz w stopce niektórych forowiczów wzmiankę, że biorą udział w wymianie korespondencji. może do któregoś z nich napiszesz? choćby pocztówkę z podróży, tak jak wuj Matt w Podróży.

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/7399-wymiana-list%C3%B3w/?fromsearch=1

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/7402-wymiana-list%C3%B3w-lista-uczestnik%C3%B3w/?fromsearch=1