Skocz do zawartości

I tak mnie w sumie znacie xd


Anje

Polecane posty

Miałam już tu wątek gdy szukałam pióra dla siebie. Myślałam, że raczej będzie tak, że kupię pióro i zapomnę, ale nie, pióra uzależniają. Przez to wpadłam na pomysł reformowania nauczycieli. Nie, nie będę im tłumaczyć, że tylko pisanie piórem ma sens :) Kupiłam zielony atrament, bo stwierdziłam, że nie będę się stosować do niezapisanych zasad, ale na wszelki wypadek wybrałam ciemny kolor. Lepiej nie zszokować za bardzo biednych nauczycieli, jeszcze coś im się stanie... Niestety decyzję o zakupie podjęłam pod koniec roku szkolnego, więc niestety muszę czekać do nowego roku :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Miałam już tu wątek gdy szukałam pióra dla siebie. Myślałam, że raczej będzie tak, że kupię pióro i zapomnę, ale nie, pióra uzależniają. Przez to wpadłam na pomysł reformowania nauczycieli. Nie, nie będę im tłumaczyć, że tylko pisanie piórem ma sens :) Kupiłam zielony atrament, bo stwierdziłam, że nie będę się stosować do niezapisanych zasad, ale na wszelki wypadek wybrałam ciemny kolor. Lepiej nie zszokować za bardzo biednych nauczycieli, jeszcze coś im się stanie... Niestety decyzję o zakupie podjęłam pod koniec roku szkolnego, więc niestety muszę czekać do nowego roku :(

Nauczyciele w pewnym stopniu są już zreformowani ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ja przeżyję wściekły róż :D

Ja już też jestem śniada (a listów nie mam do kogo pisać).

jak będziesz czytać forum w wersji pełnej, zobaczysz w stopce niektórych forowiczów wzmiankę, że biorą udział w wymianie korespondencji. może do któregoś z nich napiszesz? choćby pocztówkę z podróży, tak jak wuj Matt w Podróży.

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/7399-wymiana-list%C3%B3w/?fromsearch=1

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/7402-wymiana-list%C3%B3w-lista-uczestnik%C3%B3w/?fromsearch=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...