Jump to content

Zielony nr 3 - KWZI


visvamitra

A  

22 members have voted

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?Recommended Posts

Nie wszyscy  wiedzą, że Polska oprócz kosmetyków, mebli i soków, może stać się ważnym graczem na międzynarodowym mini-rynku atramentów do piór wiecznych:) A wszystko za sprawą naszego forumowego kolegi Nicponia, który tworzy atramenty kolorowe, nasycone, o dobrych właściwosciach. Brak im jedynie wystrzałowego opakowania. Więcej informacji znajdziecie na tej stronie. Można zaryzykować tezę, że w środowisku staje się najbardziej znanym producentem atramentów żelazowo-galusowych.


 


Pozostaje nam trzymać za Konrada kciuki i liczyć na to, że jeszcze nie raz zaskoczy nas czymś ciekawym.


 


Zielony nr 3 to intensywna, ciemna zieleń, która podoba mi się. 


 


B796Bh.jpg


 


 


Krople atramentu na ręczniku kuchennym


 


 


oWir1M.jpg


 


Software ID


 


 


OjEfDK.jpg


 


Oxford recycled, 90g, Kaweco Sport Classic, stalówka B


 


 


jXTqme.jpg


 


 


 


X29DRe.jpg


 


 


Z3DZVx.jpg


 


 


 


Semikolon, Kaweco Sport Classic, B


 


 


eZRpy8.jpg


 


HEcHSQ.jpg


 


WJfoQj.jpg


 


 


Promo - kalendarzyk. Kaweco Sport Classic, B


 


8OWE4f.jpg


 


 


 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Mam, bardzo mi się podoba. Niestety nie podoba się urzędnikom w magistracie i jak złożyłem wniosek tym wypełniony to pani nazwała mnie idiotą nieznającym przepisów i nie przyjęła na dziennik. Wysłałem pocztą, ciekawe co będzie dalej. Ja będę pisał nadal nim bo LUBIĘ. 

Link to comment
Share on other sites

Mam, bardzo mi się podoba. Niestety nie podoba się urzędnikom w magistracie i jak złożyłem wniosek tym wypełniony to pani nazwała mnie idiotą nieznającym przepisów i nie przyjęła na dziennik. Wysłałem pocztą, ciekawe co będzie dalej. Ja będę pisał nadal nim bo LUBIĘ. 

Pani nie miała prawa Cię nazwać jakimkolwiek epitetem i to jest niesłychane po prostu. Nie trzeba robić wielkiej sprawy, ale można zgłaszać skargi do kierownika jednostki organizacyjnej. Moim zdaniem warto to czasem zrobić.

 

Co do koloru jakim jest wypełniany dokument to już to kiedyś pisałem na forum i nie chce mi się kopać znowu w przepisach, ale może być opracowana "instrukcja kancelaryjna" i z różnych powodów, nie po to żeby ludziom utrudniać życie, tylko np. w związku z utrudnieniami przy kopiowaniu takich dokumentów i temu podobne - mogą być nałożone ograniczenia na stosowanie różnokolorowych atramentów przy wypełnianiu dokumentów.

 

Oczywiście w cywilizowanym kraju "klient" urzędu zawsze powinien być o wszystkim informowany nie mówiąc już o tym, że nie może być ordynarnie obrażany przez urzędnika, to niestety nasza Polska rzeczywistość, szkoda.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie zasada jest prosta - ma być czytelne, łatwo się kopiować (ten akurat kopiuje się nieźle) i raczej nie powinien być czarny ze względu na utrudnienie w odróżnieniu kopia / oryginał. To nie miejsce na zachcianki szefów typu - musi być długopis, koniecznie niebieski i najlepiej taki jaki mają na sznurku przy okienku. Dokumenty wypełniam starannie, pismem technicznym i z reguły słyszę dobre słowo, że tak czytelnie. Czasami  trafi się jednak zadufana w sobie donna, której wydaje się, że jest księżniczką, a do urzędu trafiła przez wielką pomyłkę. Jestem starym człowiekiem i nie chce mi się użerać o pierdoły. Załatwiam w inny sposób albo daję sobie spokój. Mam swoje nawyki i chcę by to ktoś pod uwagę, sam tez staram się nie utrudniać nikomu życia. 

Wracając do meritum, bo robi się OT - inkaust jest dla mnie bombowy. 

Edited by Morlok
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...