Skocz do zawartości

Kaweco Sport Classic oraz Skyline


Mariusz888

Polecane posty

"Pewien czas temu miałem okazję przeczytać recenzję niewielkiego pióra wyprodukowanego przez firmę Kaweco. Z uwagi na fakt, że często pracuję w ruchu, a użycie pióra wiecznego ogranicza się do krótkich notatek zamiast pisania długich wywodów, pomyślałem, że koncepcja takiego niewielkiego przyboru piśmienniczego nie jest od rzeczy. Postanowiłem więc spróbować samemu, chociaż jak to często w naszym kraju ma miejsce, nie mogło się obyć bez zgrzytów. Pomimo narzekania w recenzjach na niewielką objętość atramentu w dedykowanym tłoczku, zdecydowałem się zakupić pióro ze stalówką w rozmiarze B. I właśnie w tym momencie nastąpił pierwszy zgrzyt, bowiem okazało się, że na pióra z taką stalówką przyszło mi czekać miesiąc.

 

Pierwsze wrażenie jest uderzające. Pióra są niezwykle małe, a po wyjęciu ich z opakowania wrażenie to utrzymuje się."

 

Czytaj całość

 

kaweco_sport_sm-3.jpg

 

kaweco_sport_sm-9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszki B w Kaweco są świetne :)

To prawda - są bardzo fajne, ale nie wiem czy nie wolę B w Lamy. Chociaż niezależnie od tych dywagacji to stalówka jest wg mnie największą zaletą tych piór :)

Mariusz. Zdjęcia jak zwykle świetne, recka tez ciekawa.

Do poprawy błąd w tekście "droga do rozwiązania jest otarta".

Dzięki - zaraz sprawdzę czy mogę poprawić przez aplikację mobilną a jak nie to rano poprawię :)

Pióra są fajne, ale zdjęcia rewelacyjne.

Wyszły lepiej niż w naturze. Jakbym nie wiedział że to tani plastik to obstawiałbym aluminium albo akryl :D

Hehe dzięki :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okresie przesilenia zimowego, starożytni Słowianie obchodzili Święto Godowe (Szczodre Gody). symbolizowały one zwycięstwo Słońca nad ciemnością.
palono ogniska dla zmarłych, przystrajano izbę światłami Swiata, dziatwa dostawała prezenty, a potem jedzono, pito, śpiewano. ogólnie radowano się. no i mamy z kilkoma kolegami taką nową pogańską tradycję, że na święto godowe robimy sobie powiększenia (każdy dla każdego po jednym, czyli robimy n-1 powiększeń, gdzie n jest liczbą uczestników), które Dziad Borowy zbiera, rozdziela i rozsyła. tym Dziadem Borowym jest moja skromna osoba. tematyka zdjęć dowolna, ważne, żeby robić na papierze barytowym o wymiarach 30x40cm (światło obrazu 25x25cm). i tyle.

Bracia! klnijmy się na Słońce!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...