Skocz do zawartości

Dzień dobry


rafzi

Polecane posty

Forum odwiedzam od dłuższego czasu, nadszedł czas aby się wreszcie przywitać (przepraszam za opieszałość, ale nieśmiały jestem :))

 

Piórami piszę jak większość z nas, od pierwszych klas podstawówki. A że było to w latach 80-tych ubiegłego wieku więc wybierać za bardzo w czym nie było... Niestety, a dzisiaj żałuję, nie darzyłem jakimś szczególnym uczuciem tych swoich pierwszych piór, które rodzice zdobywali dla mnie z niemałym trudem. Dlatego też nie zachowało się ani jedno. Później był okres, kiedy używałem byle jakich długopisów i strasznie sobie zepsułem przez to charakter... pisma zwłaszcza. Do dziś cierpnie mi skóra na wspomnienie, jak ręka od nich bolała – ale jakieś takie dorosłe mi się to wtedy wydawało – pisanie długopisem... a wymiana zeszytów z wąskiej w szeroką linię – to był już dopiero szczyt dorosłości!

 

Na szczęście nadszedł czas nawrócenia, którego nie ukrywając, najważniejszym powodem był problem z rozszyfrowaniem własnych notatek. Tak więc przez większość ogólniaka i przez całe studia już pisałem piórami. Tak pozostało do dziś...

 

Nie mam szczególnej kolekcji piór - raptem sztuk pięć. Jedno z nich nabyłem wczoraj (czym nie omieszkam się pochwalić w stosownym dziale w najbliższym czasie), a jedno w drodze zza wielkiej wody, wyczekiwane z wielką niecierpliwością.

 

Oczywiście, poza piórami mam słabość do wszelkiego rodzaju artykułów piśmienniczych i mogę spędzać godziny w sklepach papierniczych... Na szczęście żona moja podzilela moje zainteresowania w tym kierunku i nie wypomina zakupu kolejnego notatnika, którego zastosowania tak naprawdę nie ma i być może nie będzie w najbliższej dekadzie...

 

To tyle na początek, wiem trochę się rozgadałem... więc nie przynudzając więcej, świadomy wszelkich konsekwencji przebywania na tym Forum, witam wszystkich serdecznie...

Edytowano przez rafzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Wygląda, że masz tę sama chorobe co wszyscy uczestnicy Forum. Plumosis multiplex...

Dodatkowym schorzeniami czesto wystepującymi jest atramentofilia i papieromania....

Witaj więc i zapoznawaj z tematami, które nas pasjonują...

No i przy okazji pochwal się dobytkiem i... nabytkiem ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...