Skocz do zawartości

Witam


tlapczyn

Polecane posty

Witam Wszystkich,

O tym jak "kręca" mnie pióra, świadczyć może chociażby fakt, że ten post to pierwsza rzecz jaka robie po przebudzeniu w Nowym Roku, no OK, może druga :-).

Zatem korzystajac z okazji, życzę wszystkim, aby Wasza pasja rozwijała się bez przeszkód w tym i następnych latach.

Wracajac do piór - mam kilka. Zaczalem, 15 lat temu, otrzymujac wtedy w prezencie pierwszego Watermana "Harley Davidson", ktory jest u mnie do dziś i z którym wiaże mnóstwo miłych wspomnień. Generalnie (jeszcze? :-) nie kolekcjonuje piór rocznikami czy modelami. Póki co wystaje przyklejony do szyb wystawowych ogladajac "cudeńka" a czasem także wpadam do środka po jedno z nich. No i oczywiście codziennie dużo piszę piórem.

Do forum dołaczam z kilkoma pytaniami (rozpoczałem już na starym forum), chcac poszerzyć swoja wiedzę, z powodu kilku ostatnich problemów technicznych z piórami.

Pozdrawiam

Tomek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

... Generalnie (jeszcze? :-) nie kolekcjonuje piór rocznikami czy modelami. Póki co wystaje przyklejony do szyb wystawowych ogladajac "cudeńka" a czasem także wpadam do środka po jedno z nich.

Witaj

a co do przyklejania sie do szyb...

nie tylko ty robisz za "glonojada" gablot z piorami

:D mam to samo :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...