Jump to content

Witam

tlapczyn
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich,

O tym jak "kręca" mnie pióra, świadczyć może chociażby fakt, że ten post to pierwsza rzecz jaka robie po przebudzeniu w Nowym Roku, no OK, może druga :-).

Zatem korzystajac z okazji, życzę wszystkim, aby Wasza pasja rozwijała się bez przeszkód w tym i następnych latach.

Wracajac do piór - mam kilka. Zaczalem, 15 lat temu, otrzymujac wtedy w prezencie pierwszego Watermana "Harley Davidson", ktory jest u mnie do dziś i z którym wiaże mnóstwo miłych wspomnień. Generalnie (jeszcze? :-) nie kolekcjonuje piór rocznikami czy modelami. Póki co wystaje przyklejony do szyb wystawowych ogladajac "cudeńka" a czasem także wpadam do środka po jedno z nich. No i oczywiście codziennie dużo piszę piórem.

Do forum dołaczam z kilkoma pytaniami (rozpoczałem już na starym forum), chcac poszerzyć swoja wiedzę, z powodu kilku ostatnich problemów technicznych z piórami.

Pozdrawiam

Tomek

Witam Wszystkich,

... Generalnie (jeszcze? :-) nie kolekcjonuje piór rocznikami czy modelami. Póki co wystaje przyklejony do szyb wystawowych ogladajac "cudeńka" a czasem także wpadam do środka po jedno z nich.

Witaj

a co do przyklejania sie do szyb...

nie tylko ty robisz za "glonojada" gablot z piorami

:D mam to samo :lol: