Skocz do zawartości

Relacja ze spotkania 7.06 w Warszawie


Ann_gd

Polecane posty

Jeżeli można, to może wrzućmy wszystkie zdjęcia, co kto ma, w jeden temat? hm? co Wy na to? :)
 
 
"Ania, to kiedy robisz kolejne?"
 
Cóż więcej mogę dodać po tak radosnym komplemencie odnośnie spotkania? :D O! Wiem co! "Niebawem." ;)
Taką oto puentą zaczynamy relację. 
 
Przybyło osób wiele, Pierwsza Czwórka spotkała się przy dworcu i poszła narobić dymu do Bazarnika, popisać, popatrzeć, skrytykować Parkera 5th. Udało nam się, Pilot Capless nas zachwycił, nadchodziła godzina zero, toteż udaliśmy się do Siouxa.
Na przybyłych nas czekał już dzielnie MacKozinsky (fajny jesteś, bardzo radośnie było Cię poznać! :)).
 
1. Dłonie Akszugora pozują z wygranym przez jego małżonkę Kaweco Fantasy Pen
IMGP5352.JPG
 
2. Trochę nas tam było
IMGP5358.JPG
 
3. Aparat wyjęłam już po czasie
IMGP5359.JPG
 
4. Brakowało kasy i czytnika kodów, na pęczki tych maleństw było, do wyboru, do koloru
IMGP5363.JPG
IMGP5365.JPG
IMGP5374.JPG
IMGP5375.JPG
IMGP5399.JPG
 
5. A to jestt walizeczka, walizunia, walizusieńka, o której już Kasia napisała, faktycznie była jedna, ale jej zawartość... ech...
IMGP5366.JPGIMGP5367.JPG
 
6. Takie cudeńka też były, wszystko widać jak na dłoni
IMGP5368.JPG
IMGP5370.JPG
IMGP5371.JPG
IMGP5373.JPG
 
7. Inahon się wykazał, tym razem wspaniałe pióra, a nie mało interesujące długopisy ;)
IMGP5376.JPG
IMGP5425.JPG
IMGP5426.JPG
 
8. Do wymiany płynów również doszło, ale o tym szerzej później
IMGP5377.JPG
 
9. Piórowe przedszkole zasługuje na uwagę, zabrakło Piotrusia Pana, chyba ktoś go wtedy nosił na rękach
IMGP5378.JPG
IMGP5379.JPG
 
10. Przyzwoity zielony zestawik
IMGP5380.JPG
 
11. Skoro już się pokazywałam, to nie zaszkodzi ponownie
IMGP5386.JPG
 
12. Diamine odbarwiło sekcję, ale o tym zrobimy z Kasią szerszy temat, szok normalnie. Nicpoń dzielnie ją ratował, ale no naprawdę, to się nie powinno w ogóle stać
IMGP5396.JPG
 
13. Gromkie „ale mazak!!!” się Kasi wyrwało, toteż krecha musiała zostać uwieczniona
IMGP5421.JPG
IMGP5422.JPG
IMGP5423.JPG
 
14. Crossiki dwa, starszy i młodszy, grubszy i chudszy, niebieski i szary
IMGP5424.JPG
 
15. A tutaj pojemne bestie – hinduskie eyedroppery
IMGP5427.JPG
 
16. Japończyki mmm...mniamuśne
IMGP5428.JPG
IMGP5429.JPG
 
17. Kolorowe Duofoldy
IMGP5431.JPG
IMGP5437.JPG
 
18. To mniej więcej miałam na myśli, pisząc o wymianie płynów! Szaleństwo, nie obyło się bez demonstracji i instrukcji obrazowo – pokazowej z rąk Najzdolniejszego 
IMGP5438.JPG
IMGP5459.JPG
 
19. Chaos panował, ale to chyba żadna nowość
IMGP5453.JPG
IMGP5461.JPG
IMGP5465.JPG
 
20. Oddałam aparat w męskie ręce, sukienkowe tło mówi samo za siebie
IMGP5460.JPG
 
21. Śliczna Aurora a w tle „Parker”, który do bólu chciał być Parkerem Sonnetem Maki-e 
IMGP5462.JPG
IMGP5463.JPG
 
22. Dziecko jest albo czyste albo szczęśliwe, skoro ubrałam się odpowiednio do chlapania atramentem, to mogłam popełnić jakieś małe odlewnictwo dla zgromadzonych, zwłaszcza nie swoich kolorów
IMGP5464.JPG
 
23. Połowa pojemności Pelikanowej 4001, po prostu mini śliczny kałamarzyk
IMGP5468.JPG
 
24. Niewiele widać, ale tak właśnie miało być, Nicpoń poczarował i wyczyścił Kasi Preluda
IMGP5472.JPG
 
25. Po całym spotkaniu następowały afterki, ja miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch, oto uchylony rąbek tajemnicy z pierwszego z nich
IMGP5476.JPG
IMGP5477.JPG
IMGP5478.JPG
IMGP5479.JPG
 
26. Taka sobie skromna łopatka
IMGP5480.JPG
 
Drugiego afterku głównym tematem było zakończenie etapu noworodkowego i wejście w moment bycie niemowlakiem pewnego małego Franka, ale to już inna historia.
 
Dziękuję wszystkim naraz i każdemu z osobna, za umilenie tego sobotniego popołudnia, wspaniale się to spotkanie udało, jeżeli kogoś zapomniałam wyściskać, to jeszcze nadrobię. 
Dziękuję też za kartkę, pióro, naszyjnik i wiele, wiele, wiele śmiechu, a że rąk do tej pory nie mogę domyć, no cóż... widać los tak chciał! :D
 
Jeżeli coś pomyliłam w opisach, ortografii i interpunkcji, to wybaczcie, dzisiaj wróciłam dopiero do domu.
 
Ale to była frajda, poznać nowe twarze, dopasować do imion i nicków, tradycyjnie zdjęć z ludźmi nie wrzucam, dopóki nie będzie głosów, że nikt nie ma nic przeciwko. Ogólnie napstrykało się na karcie ponad 100 fotek... bez komentarza...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Skoro tak...

oj, szlag by Cię... mogłam nie czytać tych dwóch dodanych postów, zanim nie puściłam tego, oj weź, Kasia, naróbmy sobie trzody, co nam szkodzi :D

 

@kitek, Basia też się zgodzi czy będzie za mną z jakimś kropidłem i iron-gallem biegać? ;)

 

IMGP5361.JPG

 

IMGP5362.JPG

 

IMGP5384.JPG

 

IMGP5385.JPG

 

Wspomniana Basia i @kitek, fragment Andrzeja też widać ;)

 

IMGP5400.JPG

 

zdjęcia atramentu, który Kasię tak podjarał, się zrobią, zapomniałam ;) a chyba mazaje są u mnie w zeszycie.

Edytowano przez Ann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacz hinduskich eyedropperów mógłby napisać zdanie albo dwa na ich temat? Od jakiegoś czasu mam ochotę sprawić sobie takiego i zastanawiam się czy warto wydawać te 12$.

Nie moje eyedroppery - ale mam bardzo podobny zestaw plus kilka hinduskich pistonow, za to nie mam tych 69A (duże i mocno kolorowe) Piórka są duże i mocno masywne, fajnie się nimi pisze. Ale czasami trochę chlapia - ta przypadłość znika z czasem.

Ja tam nie mam nic przeciwko swojej twarzy - i tak byłem już na tylu zdjęciach że hej;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny rozporek.

mój boże, główna atrakcja spotkania. moja wina że guzik się wziął i urwał jak wysiadałam z pociągu? ;)

 

@Inahon - ty się lepiej spytaj, czy dziewczyna Nicponia widziała :P

Zdjęcie było zrobione w momencie, kiedy w/w obiecywał, że z Nią tez pójdzie na lody,  zaraz po spotkaniu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...