Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie była robiona na zamówienie. Kupiłem w sklepie (w pewnym sensie) stacjonarnym. Skusiła mnie możliwość obejrzenia i pomacania przed zakupem. To taki szczęśliwy zbieg okoliczności był. :)

Następną sobie zamówię z nazwiskiem i w nietypowym kolorze, ale to pewnie za jakieś dwa lata dopiero. Muszę poczekać, aż mi drzewko dolarowe znowu zaowocuje. ;)

Pisze. To na pewno. Recenzja... W sumie, dawno nic dłuższego nie naskrobałem...

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kusi Nakaya już od roku czy dwóch, ale lekko przeraża (trochę w cudzysłowiu) mnie czekanie... z reguły chyba jest to około miesiąca ale czytałem wątki gdzie ludzie chwalili się swoimi Nakaya'mi, na które czekali ponad 3 miesiące, a wcale nie były to jakieś wyszukane zamówienia... :rolleyes: no a drzewko dolarowe - cóż - sam swoje ostatnio potraktowałem "z lekka toporem", że tak napiszę ;) Koniecznie napisz recenzję - to są nietuzinkowe pióra, których u nas jak na lekarstwo więc każda doza informacji i zdjęć jest bardzo cenna :)

Edytowano przez Mariusz888
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do którego Pelikana Reform 1745 jest najbardziej zbliżony rozmiarem?

To nie tak... Reform ma zupełnie inny kształt, jest smuklejszy, bardziej wydłużony i brzydszy*. Pelikany są w ogólności bardziej krępe, tzn. grubsze w stosunku do swej długości.

Poza tym szczegółem M200 jest dość podobny rozmiarowo.

____________________________________________________________________

*Można polemizować z brzydotą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja "zdobycz" z weekendowej wycieczki. Geha Schilfueller. z "drugim dnem" i złotą stalówką (bardzo dobrze piszącą) ze sporym flexem :)

20120821183531.jpg

20120821183550.jpg

20120821183658.jpg

a tu razem z resztą ostatnich "łupów"

20120821183914.jpg

45tka z jarmarku - bez fajerwerków, ale takiej jeszcze nie miałem, do tego złota stalówka, pudełko, no i cena... musiałem kupić :).

Po zakupie idealnej 61ki z kapilarnym systemem napełniania, przyszedł czas na wersję z konwerterem. też niczego sobie.

No i Concorde w wersji którą kiedyś wypatrzyłem na ebayu i nie dawała mi spokoju..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...