Skocz do zawartości

Serwus!


Airoy

Polecane posty

Bo cóż może być przyjemniejszego niż zrobienie sobie przerwy w pracy, żeby zarejestrować się na ulubionym forum? ^__^

 

Niestety nie mogę pochwalić się prywatną kolekcją, jak to czynią niektórzy szczęśliwcy, mam za to kilka wiernych anonimowych piór, które służą mi od pierwszych (raczej koślawych) stawianych przeze mnie liter. Ostatnio trafił do mnie też Parker IM - śledzę PWF już od jakiegoś czasu i wiem, że Forumowicze raczej nie mają dobrej opinii o tym piórze, ale tego egzemplarza będę bronić do upadłego, tak samo jak kilku moich "anonimów"  :)

 

Na chwilę obecną ciągle się uczę i poznaje pióra i atramenty, a ostatnio korci mnie też kaligrafia, więc kto wie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory używam w zasadzie tylko Pelikanów 4001 w różnych kolorach zależnie od humoru. Teraz zaczynam zbierać informacje o innych atramentach, żeby popróbować czegoś nowego w (miejmy nadzieję) niedalekiej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Forumowicze raczej nie mają dobrej opinii o tym piórze, ale tego egzemplarza będę bronić do upadłego (...)

 

Jakbyśmy mieli takie same opinie to byłoby nudno strasznie  :) i nie byłoby to "forum" tylko "kącik wzajemnej adoracji"  ;)

 

Cześć  :)

 

Ale fakt jest taki, że Parker nie wygrałby raczej w plebiscycie "Twoja ulubiona marka piór"  :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt jest taki, że Parker nie wygrałby raczej w plebiscycie "Twoja ulubiona marka piór"  :D

 

Waśnie wiem  ^_^

Ja całkiem nie mam porównania - ten IM to pierwszy w moim życiu kontakt z tą firmą, a po przeczytaniu ju wielu Waszych komentarzy uznaję, że chyba mam niesamowite szczęście  :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej-hej :)

 

...Ostatnio trafił do mnie też Parker IM - śledzę PWF już od jakiegoś czasu i wiem, że Forumowicze raczej nie mają dobrej opinii o tym piórze, ale tego egzemplarza będę bronić do upadłego, tak samo jak kilku moich "anonimów"  :)

Ja całkiem nie mam porównania - ten IM to pierwszy w moim życiu kontakt z tą firmą, a po przeczytaniu ju wielu Waszych komentarzy uznaję, że chyba mam niesamowite szczęście  :D

Mój pierwszy Parker to też IM - i mogę go razem z Tobą bronić do upadłego :D Służył mi bezproblemowo przez kilka lat (aż do nieszczęsnego upadku w listopadzie ubiegłego roku, ale spokojnie - jeszcze go 'wskrzeszę' :P).

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam IMka, po roku zmagań z nim poleciał pocztą polską do kolegi Zero, gdzie został przywrócony do życia, także ja też bronię Parkerów, bo na mojego Vectora w zebrę również nie dam złego słowa powiedzieć. A i Jotter, dopóki nie pękł, spisywał się wspaniale.

Miłego pisania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...