Skocz do zawartości

Spotkanie w Warszawie dn. 15.03.2014 r.


INAHON Sp. z o.o.

Polecane posty

Działo się! Litry atramentów i setki piór :). Zobaczcie sami:

 

DSC_0072.jpg

Zachodnia część stołu.

 

DSC_0062.jpg

Motyw przewodni: Harley-Davidson

 

DSC_0079.jpg

Oryginalne pióra Montblanc? Lepiej dobrze się przyjrzyjcie.

 

DSC_0092.jpg

Oryginał czy podróbka?

 

DSC_0054.jpg

Parker Duofold (i nie tylko Duofold) w etui dla sprzedawców

 

DSC_0048.jpg

Prosto z Indii

 

DSC_0049.jpg

Krywit!

 

DSC_0052.jpg

Nie zabrakło odważnych propozycji.

 

DSC_0063.jpg

Ręce drżały na sam widok takiej ilości piór.

 

DSC_0058.jpg

PWF Pearl

 

DSC_0057.jpg

Była również Aleksandra Wiland.

 

DSC_0093.jpg

Atrament Nicponia!

 

DSC_0098.jpg

 

DSC_0095.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było moje pierwsze spotkanie w gronie pióromaniaków - debiucik. Miło mi było Was wszystkich poznać, choć większość znam z tylko z imienia, bedę się teraz starał dopasować je do nicku :)

 

Piór faktycznie było hohoho i ciut ciut, ja osobiście dostawałem oczopląsu. Zbyt duże dawki piór, atramentów i wiedzy ;).

Odkryłem, że moja pióroza przy waszej jest jak katar przy gruźlicy - lekki i niegroźny :D

 

Imponujące były zarówno Wasze zasoby piór i atramentów ale również wiedza którą posiadacie i którą się tak chętnie dzielicie.... szacun i pokłon. :sacro:

 

Uświadomiliście mi, że pisać piórem fleksującym trzeba "umić" - trochę (dużo) roboty przede mną :)

 

Choć chorzy z Was ludzie :D - na tym forum naukowo udowodniono, że pióroza to choroba pogłębiająca się w tempie galopującym ;)  - to niezmiernie sympatyczni, otwarci i mili. Szczegolnie dziewczyny :D

 

Piszę się na kolejne spotkanie !!! Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whisky jest żółto-miodowo-bursztynowa. A Bogini zawsze fioletowa :D

 

Jak widzę wspaniała była uczta. Jestem bardzo zły, że nie mogłem być i poznać, i oglądać, i wymieniać.

Mam nadzieję, że kolejne spotkanie odbędzie się jeszcze w tym roku, może po wakacjach...

Miałem przygotowane próbki atramentów na wymianę z kilkoma osobami, także w tygodniu będę je rozsyłał pocztą.

 

Brawa dla przybyłych i dla Administracji!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że atmosfera wspaniała. Krzysiek, robiłes piszącym dziewczynom fotki z zaskoczenia i aż ci ręka zdrżała co? Musiał być to obrazek zaiste "poruszający" hahaha ;). Dla Ciebie oraz @visvamitra dzieki za fajne fotki. Liczę na nadrobinie moich pióro-maniacko-towarzyskich zaległości przy okazji Pen Show, a to już niedługo. :D

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że atmosfera wspaniała. Krzysiek, robiłes piszącym dziewczynom fotki z zaskoczenia i aż ci ręka zdrżała co? Musiał być to obrazek zaiste "poruszający" hahaha ;). Dla Ciebie oraz @visvamitra dzieki za fajne fotki. Liczę na nadrobinie moich pióro-maniacko-towarzyskich zaległości przy okazji Pen Show, a to już niedługo. :D

 

Tak, drżała! :P Zwłaszcza, kiedy jedna z dziewczyn użyła "maczanki", to już w ogóle telefon wypadł mi z dłoni...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, która podebrała moje stalówki do bazgrania? ;) to super. zdjęcia wrzucę, jest tego blisko 70.. kilka na forum, resztę do tajnego WWZ (wiedźmowego wrzucatora zdjęć)

 

pyszne spotkanie, dziękuję, że przybyliście i że termin jakiś taki się wybrał sensowny :D a @visvamitra przypomniał mi zdjęciami, do których piór nie zajrzałam, no nic, oby następnym razem się udało.

 

ręce mam nadal ubabrane  <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było genialnie ;) dziękuje wszystkim, to nie było takie zwyczajne spotkanie, ale coś mega. Możliwość rozmowy o piórach, zobaczenie i w końcu przetestowania, wymiana informacji, poznanie historii piór oraz co one znaczą dla posiadacza :) Również chciałam podziękować Nicpon, pierwsze co zrobiłam jak wróciłam do domu było napełnianie piór próbkami od Ciebie to nic że całe biurko było w atramencie, liczyła się zabawa !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...