Jump to content

Rohrer & Klingner Verdigris

Akszugor

Rohrer & Klingner Verdigris  

28 members have voted

1. 1. Jak oceniasz poniższy atrament

• Tak, podoba się mi ten kolor
    • Nie, nie podoba się mi ten atrament
    • Jest mi obojętny

Recommended Posts

Wyłamię się... nie przepadam za tym odcieniem. W piórach, do których go zatankowałam wygląda zbyt ciemno, jak na mój gust. Jeszcze czeka go ostatni egzamin - próba Duofolda, który ma ciekawą właściwość wydobywania pełni koloru z ciemnych atramentów. Być może w tym piórze Verdigris zyska na atrakcyjności w moich oczach...

Guest nilfein

Granat w wersji do picia nieodmiennie kojarzy mi się z piwem z łomżyńskiego browaru, ewentualnie napojem winopodobnym pochłanianym wraz z kolegami w młodości...

• 4 weeks later...

minęło tyle czasu ile potrzeba.

napełniłem w sobotę mojego h616 tym atramentem. ogólnie jest bajecznie. atrament jak woda. pióro płynie po kartce, jak z żadnym innym atramentem. cmokam. nachwalić się nie mogę. do dziś. dziś bowiem wyjmuję pióro, piszę, patrzę, paluchy z inkauście. co jest? no jak co? atrament przeżarł się przez szelak, którym posmarowałem gwint. czy to możliwe? pióro nie spadło, ani innej kontuzji nie doznało. więc jak? pomożecie?

• 2 weeks later...