Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja zakupiłem pudełeczko niebieskich naboi koh-i-noor :D W sumie jedynie ze względu na długość tych naboi ale kolorek również ciekawy.

PS. Wsadzał ktoś kiedyś internationale do Lamy? Bo nie wiem czy próbować

Lamy ma swój kształt naboju. Standardowe nie pasują. Widziałem ostatnio w jakimś sklepie dwustronne naboje, bodajże Herlitza. Z jednej strony końcówka standard a z drugiej Lamy, sprytnie. Ale tylko niebieskie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamy ma swój kształt naboju. Standardowe nie pasują. Widziałem ostatnio w jakimś sklepie dwustronne naboje, bodajże Herlitza. Z jednej strony końcówka standard a z drugiej Lamy, sprytnie. Ale tylko niebieskie.

Dzięki :) Nawiasem mówiąc ten koh-i-noor też ma różne końcówki. Ale ta druga coś nie przypomina lamy za bardzo, a może się myle. Będę musiał sprawdzić jak wrócę z urlopu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ endoor: i masz całkowitą rację,  paczka przyszła i teraz się bawię,  jest mocno nasycony i mi się nim dobrze pisze na tych  dwóch pierwszych zabazgranych stronach..

 

a de atramentis naprawdę pachnie paczulą a trochę się bałam, że może być tzw. kicha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę temu przybyła do mnie przesyłka z Diamine Oxblood, cudo, na żywo jeszcze lepszy niż na zdjęciach :D Czekałem na niego z pisaniem w zeszytach, teraz wszystkie lekcje trzeba tymże uwiecznić.

11997500_1630451670565011_464813250_n.jp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę temu przybyła do mnie przesyłka z Diamine Oxblood, cudo, na żywo jeszcze lepszy niż na zdjęciach :D Czekałem na niego z pisaniem w zeszytach, teraz wszystkie lekcje trzeba tymże uwiecznić.

11997500_1630451670565011_464813250_n.jp

 

To jest Oxblood? Wygląda troszkę jak jakaś ciemnopomarańczowobrązowa sepia. Kurczę. Muszę sobie chyba zrobić test już :<

2-test-na-daltonizm.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sailor jentle yama-dori / copper pheasant teal.

W chwili obecnej mój ulubiony atrament. Ulubiony od zabazgrania pierwszej kartki w zeszycie oxford. Po prostu wymiata.

Ja go widze jako ciemnoturkusowy z czerwonym połyskiem.

Pisałam piórem noodlers achab a potem stalówką maczaną.

Druga próba w zeszycie pukka pad nie wykazała czerwonego połysku w ogóle, atrament jest tylko turkusowy w kierunku ciemna zieleń.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Oxblood? Wygląda troszkę jak jakaś ciemnopomarańczowobrązowa sepia. Kurczę. Muszę sobie chyba zrobić test już :<

2-test-na-daltonizm.png

A, bo on jednocześnie ładny i złośliwy jest, na zdjęciach wychodzi jak chce - raz niczym sepia, innym razem jak czysty szkarłat. Nie wiem, czy to wina jego humorków, aparatu w telefonie, światła, czy może czynnik ludzki zawodzi  :P Tu (chyba) trochę lepiej widać, inny papier (nie wiem co to, jakiś zeszyt bez okładki, w szafce miałem), inne światło i koślawe notatki z lekcji (bardzo pseudo)minuskułą karolińską, bo ją wczoraj znalazłem i bardzo mi się spodobała.

thTJE4s.jpg

Edytowano przez Miccowhy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...