Skocz do zawartości

Pojedynek równonocy


And the winner is...  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. And the winner is...

    • Bleu Equinoxe (5)
      5
    • Bleu Equinoxe (6)
      18


Polecane posty

Tak jak obiecałem, czas na zestawienie obydwu równonocy wyprodukowanych we francuskiej manufakturze L'Artisan Pastellier.

 

W szranki staną BLEU EQUINOXE (5) i BLEU EQIONOXE (6)

 

Mnie Bleu Euinoxe (5) nie przekonał, Bleu Equinoxe (6) natomiast przypadł mi do gustu.

 

Przyjrzyjmy się im.

 

1. Ślad pozostawiony patyczkiem higienicznym na papierze Mondi 90 g ("piątka" jest ciemniejsza niż w recenzji - ślady zrobiłem jeszcze raz silniej namoczonym w atramencie patyczkiem)

 

rhce.jpg

 

2. Kleksy (2 krople atramentu ze strzykawki rozmazane po papierze Mondi nożem do przecinania papieru)

 

g9s3.jpg

 

3. Tekst recenzji na papierze Mondi 90 g

 

1ij2.jpg

 

4.Bazgroły - blaszka B Pilota 78G na papierze Oxford

 

adqo.jpg

 

5. Próbka pisma na papierze Oxford (Pilotem 78G z blaszką B)

 

ddkc.jpg

 

6. Ósemki na papierze Oxford

 

qfkn.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co piątka została zmiażdżona :P

No co ty (?). Wiesz jak to jest, na jakimś etapie historii może wydawać się, że samotny bohater dzikiego zachodu, zostaje zmiażdżony, ale on zawsze powstaje, samotny przeciw wszystkim. B) Zobaczysz jeszcze zatryumfuje atramentowa sprawiedliwość (!) :gaah: hahahaha

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pochwałę dla (6) muszę wyznać, że zatankowany nią F-C Basic pełne osiem dni leżał na półeczce, po czym pisał od pierwszego dotknięcia ziarna do kartki, jakbym nim przed chwilą odwaliła cały wykład i zamknęła na moment, żeby przejść do innej sali. w bardziej suchym piórze nie sprawdzałam, ale ten duet do siebie pasuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...