Skocz do zawartości

Prezent dla faceta- co wybrac?


Polecane posty

Witam, proszę Was o radę. Chcę mojemu facetowi kupić pióro wieczne.
Myślałam o czymś ok za 150zł. Chodzi mi o pióro dobre, oczywiście jestem świadoma, że za te pieniądze nie mogę poszaleć jednak chciałabym coś fajnego i dlatego pytam na tym forum. Wyszukałam jedno z firmy Duke model Zebra i jedno z Parkera Im Gun Metal. Czy te pióra są godne uwagi? które z nich wybrać? Może macie jakieś ciekawsze propozycje?
Dodam jeszcze, że osoba dla, której jest prezent pisała piórem ale daaaawno temu.
Z góry dziękuję za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście wolałbym jakieś czernidło do wąsów niż pióro. albo pędzel do golenia pure badger. ale co kto lubi.

Ja jakiś czas temu dostałem właśnie taki pędzel, i jestem bardzo zadowolony. Teraz mam apetyt na silver tip (wiadomo, apetyt rośnie, jak z piórami). Ale z tych piór które zostały tutaj wspomniane, to wybrałbym bez większego zastanawiania się Faber-Castell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zmień faceta na takiego, który używa długopisów. Jeśli masz wątpliwości dlaczego, wystarczy spojrzeć na zdjęcia tych, co doradzali wyżej, a szczególnie: gościa w "kocu na ramionach", gościa prosto z "Błękitnej Ostrygi" albo tego "artysty-prymitywisty" ;)

Ale Parkera to unikaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja jestem zwolennkiem Parkera a szczególnie IM. Ale faktem jest, że to loteria. Poleciłbym jednak Scheaffera Gift 300 w wersji czarnej lub czarno srebrnej. Pożadne dość cięzkie pióro akurat dla męszczyzny. Mam - niezawodne. Stalówka stalowa, europejskie F pisze świetnie. Do pióra dodany konwerter i z tym przedziale cenowym najbardziej się mi podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja jestem zwolennkiem Parkera a szczególnie IM. Ale faktem jest, że to loteria. Poleciłbym jednak Scheaffera Gift 300 w wersji czarnej lub czarno srebrnej. Pożadne dość cięzkie pióro akurat dla męszczyzny. Mam - niezawodne. Stalówka stalowa, europejskie F pisze świetnie. Do pióra dodany konwerter i z tym przedziale cenowym najbardziej się mi podoba.

Generalnie mój IM działa całkiem sprawnie ale "czegoś" mu brakuje. :).

Szczerze drugi raz bym go nie kupił ale cena - było coś ok 50 zł - nie ma bólu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...